Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hetes kismacskát hogyan...

2 hetes kismacskát hogyan tudok etetni?

Figyelt kérdés
Találtam egy kb 2 hetes csöppséget menni már tud de nem eszik..próbálom cumisüveggel meg fecskendezővel tejet adni neki de nem igen működik..gondoltam rá, hogy elviszem egy menhelyre de nem hiszem hogy bármit is tudnak vele csinálni..nagy szüksége lenne az anyukájára a szomszédokat még körbekérdezem. Vigyem el egy állatorvoshoz esetleg? Légyszi segítsetek!

2012. szept. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A fecskendős megoldás be szokott válni,a fontos az,hogy rengeteg türelem kell hozzá,mert lassan esznek a pici cicák.Lassan nyomd a fecskendőt,hogy tudjon inni.2 óránként kell etetni őket,de mindig csak keveset.

Van még egy olyan megoldás is,hogy keresel a környéken olyan cicamamát,aki elfogadja és a sajátjaival együtt szoptatja.De lehet a menhelyen is tudnak segíteni ebben,hátha van ilyen macskájuk,vagy esetleg az állatorvos is ismerhet olyat akinél épp kiscicák vannak.

Sok sikert a picihez.

2012. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Vegyél baba tápot én azt adtam nekik pedig volt anyuk csak pluszba de nagyon szereték . fecskendövel.
2012. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kecsketejet kell adnod nekik fecskendővel.
2012. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add be menhelyre! Nagyon sok gazdira váró cica van így is. Kérlek ne!
2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek jártam a szomszédoknál és megtaláltam az anyucit:)) van 2 tesója az egyik tiszta olyan mint ő...a néni azt mondta reggel szopiztak is. Viszont nagyon rossz helyre szült kicsit át kellett alakítani a teret de félek hogy így az anya macska már nem fog oda járni annyit..pláne hogy simogattam őket mert be kellett kamilláznom a szemüket..ott voltam a közelben egy ideig de annyira nem akart odamenni hozzájuk, remélem ez csak átmeneti állapot. Itt marad a szomszédban a néni megtartja őket jó kezekben lesz. :) Bármikor át tudok menni én is csak sajna kezdődik a suli és nálam nem lehetnek a kis mukik. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 1. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok a kicsikért! :)
2012. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. szept. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!