Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kismacskát kapok, hogyan...

Ha kismacskát kapok, hogyan szoktassam meg nálunk?

Figyelt kérdés

Családi házba költöztünk, szeretnék kismacskát, de nem a házban szeretném tartani. Viszont félek, meg ne szökjön eleinte...

Az első héten mondjuk bent tartsam, csináljak neki helyet, dobozban almot, és bent is etessem, majd fokozatosan vigyem néha ki?

Van melléképületünk is (kazánház, zöldségtároló), oda gondoltam majd főleg télen, hogy éjjel ott aludjon, amúgy addig meg a teraszon csinálnék neki helyet.


2012. aug. 27. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen előbb mindenképp bent tarts, ciccegj neki mikor kaját viszel hogy oda menjen majd mindig mikor hívod. 1-2 napig ne vidd ki az udvarra had szokja meg a benti helyét, utána minden nap vidd ki egy kicsit de figyelj rá. Aztán ha már úgy látod hogy nem megy el nyugodtan hagy kint. Bár ha van kutya a környéketeken éjszakára csukd be. Én is azt szoktam.
2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, akkor így lesz :)

nincs kutya, csak a szomszédban

de lehet már most is be fogom éjszakánként csukni a kazánházba, legalább szokja, hogy ott fog aludni (télen legalábbis biztosan, hogy ne fázzon)

2012. aug. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!