Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Találtunk három...

Esikazeso kérdése:

Segítség! Találtunk három nemrégiben született kismacskát, anyátlanul. Mit csináljunk velük?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem érünk rá szoptatni őket három héten át óránként... tehát kéne valaki, akinek van egy szoptatós anyamacskája, vagy egy jó állatmenhely. eddig még nem jutottam semmire, hiába keresgéltem

segítsetek, különben meghalnak a kiscicák:(


2012. júl. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol vannak?
2012. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szentendrén, de elvisszük őket bárhova, feltéve, ha nincs olyan messze. sőt valamennyit fizetünk is, és nem kéne megtartani őket, csak amíg szopnak... vagy az anyacicát fogadjuk örökbe, az is jó
2012. júl. 25. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Keresd fel facebookon:

Angyali Bársonytalpúak mentése

Cicamentő angyalok


Egyébként nem 3 héten át óránként kell, hanem kb. 1 héten át 2 óránként, utána kevesebbszer.

2012. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy tőlünk, mi borsodiak vagyunk. Pesten sok állatmenhely van, esetleg apróhirdetéseket nézegess, vedd fel a kapcsolatot olyanokkal, akik ott a környéketeken néhány hónapos kiscicát adnának örökbe, nekik biztosan az anyamacska is megvan és valószínűleg még van teje is.
2012. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en szivesen etetnem oket mert nnkm is van egy kolyokcicam akinek meghalt az anyja es ot is mestersegesen nevelem csak az a baj hogy romaniaban elek kolozsvaron... de legalabbis ameg nem talaltok jobb megoldast etessetek oket akarmennyi idotok is van ... ne hagyjatok oket meghalni!!!!SIKERULNI FOG!!!! sajnalom hogy nem magyarorszagon lakok akkor tudnek segiteni :(
2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok .... majd ird meg hogy mi lett a kiscicalkkal ...tegyetek meg mindent ertuk ... mar ki van nyilva a szemuk???? es a menhelyeken lehet hogy felnevelnek oket nm tudom es biztos van valami allatmento csoport kerd az o segitseguket :) SOK SZERENCSET KIVANOK !!!!!
2012. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!