Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskapelenkával tapasztalat?

Macskapelenkával tapasztalat?

Figyelt kérdés

A fressnapfban lehet kapni. Pontosabban kutyáknak valót, de nekem extra nagy cicám van, szóval van a méretében.

Most fogják műteni, és katéter lesz benne, ami által ugye folyton folyik a cicából a pisi. Már múltkor is meg volt katéterezve, és hát nagyon undorító volt, ezért gondoltam hogy kipróbálnám. Viszont nem olcsó, és nem állok valami jó anyagilag, ezért nem szeretném feleslegesen megvenni. Szerintetek nem fogja tudni leszedni magáról? Tölcsér is lesz rajta természetesen. Gyord válasz kéne, mert akkor még most a műtét előtt elrohannék a fressnapfba.


2012. szept. 7. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kutyapelenkát nem a kutyára szokták tenni hanem a földre hogy arra végezze a dolgát. Ha a macskából folyik a pisi akkor tegyél rá egy bugyit vastag betéttel benne, bár szerintem leszedi majd, de meg lehet próbálni.
2012. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez olyan ami az állatra tehető. Még lyuk is van a farkának. Idős kutyáknak ajánlják, inkontinencia esetén.
2012. szept. 7. 11:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Na mindegy, már úgysincs időm elmenni megvenni. Majd megkérdezem a dokit hogy javasolja e.
2012. szept. 7. 12:01
 4/13 Vicuska87 ***** válasza:
Akár jó is lehet, de az állatorvos megmondja!
2012. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most műtik a cicát, 4-5 körül kell visszamennem érte, majd hívnak.

Jó fej volt a doki, amikor megkérdeztem a pelenkáról, azt mondta, hogy ők majd becsomagolják a cica hátsóját valahogy. :) Csak vasárnapig lesz benne a katéter, addig le sem kell venni róla, szóval kicsit viselhetőbb lesz így a dolog mint legutóbb.

Azt mondta hogy a gallér miatt nem is fogja tudni leszedni magáról.

2012. szept. 7. 15:24
 6/13 Vicuska87 ***** válasza:
Nagyon szorítok hogy minden rendben menjen. Akkor ha becsomagolják, oké, legalább azzal sem lesz gondod.
2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha becsomagolják az se valami higénikus a cicának,hisz 2 napig telemegy pisivel aminek súlya lesz és szaga..
2012. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na hazaértünk, minden rendben ment. A doki becsomagolta, biztosan nem tette volna ha bajt okoz vele.

Még nem ébredt fel az altatásból, de már kezd pislogni.

2012. szept. 7. 17:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát lábra állni még nem tudott, de a pelust azt már lefejtette magáról. Még jó hogy nem vettem egy vagyonért egy egész csomaggal. :O
2012. szept. 7. 18:08
 10/13 Vicuska87 ***** válasza:
Basszus, kreatív a macska.
2012. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!