Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskapelenkával tapasztalat?

Macskapelenkával tapasztalat?

Figyelt kérdés

A fressnapfban lehet kapni. Pontosabban kutyáknak valót, de nekem extra nagy cicám van, szóval van a méretében.

Most fogják műteni, és katéter lesz benne, ami által ugye folyton folyik a cicából a pisi. Már múltkor is meg volt katéterezve, és hát nagyon undorító volt, ezért gondoltam hogy kipróbálnám. Viszont nem olcsó, és nem állok valami jó anyagilag, ezért nem szeretném feleslegesen megvenni. Szerintetek nem fogja tudni leszedni magáról? Tölcsér is lesz rajta természetesen. Gyord válasz kéne, mert akkor még most a műtét előtt elrohannék a fressnapfba.


2012. szept. 7. 11:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az. Most már nagyjából ébren van, és nem néz ki jól. Hányt is, meg kapálózik a hátsólábaival. :( Nagyon nincs jól, de hívtam a dokit, azt mondta ez normális. De akkor is annyira aggódom érte. :(
2012. szept. 7. 18:41
 12/13 A kérdező kommentje:

na így néz ki most, csak már pelus nélkül:

[link]

2012. szept. 7. 18:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbáld valahogy "hámosan" feltenni rá a pelust, ne csak a fenekére. Tényleg nagy cica! :) Sok sikert!
2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!