Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetesen váltja a fogát a...

Hány hetesen váltja a fogát a kiscica?

Figyelt kérdés
És mit tudok olyankor tenni? Egy kiscicám már elpusztult emiatt, fogváltásnál és szeretném tudni, hogy olyankor mit adjak neki enni, kell neki valami oltás, vagy fájdalom csillapító? Nagyon fontos.
2008. máj. 14. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
két három hónaposan
2008. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy emiatt pusztult el? Az enyémnél gond nélkül lezajlott, észre se vettem.
2008. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem evett semmit, ha sikerült valami kis kaját a szájába játszanom, és esetleg lenyelte, pár perc és ki is hányta. A testvérével nem volt semmi gond. Csak azt szeretném hogy a mostani kiscicámnál mihelyt észre veszem, tudjam hogy mit kell tennem.
2008. máj. 15. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
szinte 100%ig biztos vagyok benne h nem a fogváltás miatt pusztult el a kiscicád,hiszen az nem fájdalmas vagy alig. ha hányt is akkor valami emésztörendszeri problémája lehetett. szerintem bélcsavarodása,ezért hányt ki mindent amit megevett(eüs vagyok,gondolom állatoknál is igy van)ugyh a fogváltástol nem kell ezentul tartanod.ha észereveszed legközelebb hogy baj van azonnal vidd állatorvoshoz.
2008. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!