Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kiscica nem szeret...

Ha egy kiscica nem szeret kézben lenni, megváltozik?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hetes cicalánykám, és nem igazán szeret kézben lenni. Eddig valahogy nem ezt tapasztaltam. Olyan pörgős, rohanós, ugrálós. A kérdés az, hogy ez változik? Lesz valaha ölelgethető, szeretgethető? Vagy mindig ilyen "mufurc" lesz?
2011. okt. 5. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, bár javulni fog. Nekem is van egy ilyen cicám, csak akkor lehet szeretgetni ha épp olyan kedve van és akkor ő jön oda. De az idő előre haladtával egész sokszor van ilyen kedve. Egy éves most, talán egy év múlva már kedves lesz :D
2011. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, változni fog!


A Mamának is van olyan cicája, mint amilyen az első hozzászólónak. Viszont ő kiskorában rengeteget volt ölben, kézban, gyerekek közt nőtt fel. Most mégsem tűri hogy simogassuk, csak nagy ritkán, ha épp olyanja van.


Attól is függ ám, hogy ahol született és nevelkedett a pici cica, hogy ott mennyire volt emberek között, mennyire volt kézhez szoktatva.

Hamar rájön, milyen jó az neki, ha valakihez bújva dorombolhat, miközben még simogatják is.

Amíg kicsike, addig az evés, játék és az alvás a legfontosabb neki. Szeretgesd őt sokat, meghálálja majd!

2011. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk vad kiscicánk volt, de most jó pajtásom lett
2011. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is változni fog, nekem is ilyen volt a cicám, és most 5,5 hónapos:) És már szereti ha a az ölemben van:)
2011. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!