Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár órája szült a kedvenc...

Pár órája szült a kedvenc cicám. Megmutatta a kicsinyeit, és megsimogattam (a kicsiket) meg minden Felvehetem a kicsiket, vagy várjak még vele pár napot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem veheted fel mert az anyja el fogja őket hagyni én várnék 1 hetet
2009. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak addig és olyankor fogd meg őket, míg tisztába teszed a családot. Pár napig még inkább azzal, hogy felveszed őket, addig is gyönyörködj az apróságokban! Nekünk is volt olyan cicánk, aki mamámmal "együtt szült", de ha túl hamar kézbe vettük az aprónépet, akkor elkezdte őket hurcolászni egyik dobozból a másikba.
2009. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne piszkáld őket feleslegesen, nyugalomra van szükségük. A mamát is valószínűleg idegesítené a dolog. Lesz rá majd éppen elég időd, hogy játssz velük ha nagyobbak lesznek.
2009. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én várnák vele, nehogy elvigye máshová a kicsiket...
2009. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felvehetni felveheted, csak semmi ertelme. :) Ja de, inkabb ne, mert a cicad azt gondolhatja, azert emelgeted oket, mert szerinted hurcolni kellene oket (nem talalod biztonsagosnak a helyet) de vegul visszateszed, mert nem dontesz az o velemenye nelkul.
2009. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindíg felveszem akár pár órás akár 1 napos. Volt hogy elvitte az anyamacska a cicáit, de nincs összefüggés hogy azért vitte volna el mert megfogtam őket, mert mindíg megfogom őket és nem először szült az a cicus és nagyon ritkán viszi el őket. De akkor is visszahozta :)
2009. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig felszoktam venni őket,meg nézni miegymás.De nekünk soha nem vitték el őket másik helyre:)
2009. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sztem is hagy 1hétig még
2009. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is msot született 3 ksicicája és enkem is megmutatta sőt nekem az ölembe rakta őket és nézte őket én meg megnéztem a nemüket sőt a cicám olyan, hogy mielőtt elmenne a pincébe feljön az ajtóhoz és nyávog mgvárja míg lemegyek a kiscicákhoz megnyalogassa őket és elmegy addig én vigyázok rájuk!=)
2009. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is szoktam vigyázni a cicákra. :)
2009. júl. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!