Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan macskacsapda,...

Létezik olyan macskacsapda, ami olyan mint az egérfogó, tehát "elkapja" a cica lábát például?

Figyelt kérdés
Az orvos mondta, hogy az egyik lába görbe a cicámnak, történt-e vele valamit. De én nem tudok róla. Most azon gondolkodom, hogy csapdából lett kimentve, lehet hogy amiatt?
2012. szept. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hurok is megteszi.
2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ettől lehet görbe a cicám lába? Nem igazán tudom elképzelni. Azért köszönöm a választ.
2012. szept. 10. 18:54
 3/9 blackcats ***** válasza:
Speciális cica csapda létezik, de az olyan amibe a nagycicákat (oroszlánokat)is fogják, természetesen kisebb kiadásban. Ketrec, hátra hami betesz, középen billenő, tehát középen rálép a háta mögötti ajtó lezárul és bent marad, de a lábától az nagyon messze van. Ha csak nem elkujtorgott a cicusod és valami teljesen más csapdába lépett bele.
2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is csak erről a fajta csapdáról tudok. Az biztos, hogy macskacsapda volt, a nagybátyám mentette ki őket, mert meg akarták őket ölni. Csak vele most nem tudok beszélni, ezért érdeklődtem itt:)

Más nem történt a lábával, szobacica, tehát nem igazán érik balesetek.

2012. szept. 10. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Csapda lehetett, de nem az ún. macskacsapda, mert az olyan, mint amit leírtak. Mi is olyannal fogtuk be az elszökött cicámat, mert kézzel nem lehetett. Abban kizárt, hogy bármiféle sérülés érje a cicát. Lehet, hogy patkánynak volt kitéve.
2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet. Szerencsére nem hátráltatja semmiben, nem is feltűnő, mert 1 éves a cica, és csak most vette észre, hogy valami más miatt vizsgálták. Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 10. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidravasnak hivjak. Olyan, mint a klaszikus "medvecsapda" csak kisebb. Nagyon jó arra, hogy eltörje a kisebb ragadozok lábat-nyakát. Jah, és nem mellékesen be van tiltva az eu-ban -_-

Kiválló eszköz, ha azt akarjuk, hogy az állat szenvedjen. Finoman megjegyzem, dögöljön meg, aki ilyet használ.

2012. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na majd megkerdezem a nagybatyam, ha talalkozunk. Mert santitani nem santitott, meg seb sem volt rajt mikor hazahoztam.
2012. szept. 12. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy születési rendellenesség.Vagy az előző helyén tört el.
2012. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!