Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MacsmaMenta csak kamu?

MacsmaMenta csak kamu?

Figyelt kérdés

Ma vettünk szárított macska mentát, de nem nagyon reagáltak semmit. 3 macskánk van és egyik sem.

Az egyik nagyon szagolgatta meg elkezdett hunyorogni meg pislogni, de semmi mást nem csinált.


2012. szept. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben nem minden macska őrül meg érte, csak amelyik igen, az nagyon. Neked most pekhed volt.
2012. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kamu nekem 4 cicám van mindengyik leszarta oda adtam az unoka testvérem cicáinak azok se foglalkoztak vele és a barátom macskái sem vették észre hogy az van szerintem az nem lehet hogy egy macska sem reagál rá
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a videókon meg úgy dörgölőznek a mentás játékokhoz hogy csak na. Valamit biztos éreznek, mert tényleg nagyon hunyorog amikor megszagoltatom vele, de semmi más.
2012. szept. 14. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Illóolajat érzik, de a macskagyökéréért őrülnek meg, mert attól szerelmesek lesznek.
2012. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a cicánknak labdát,amiben állitólag macskamenta van...mit ne mondjak..nem érdekli..
2012. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én illóolajat vettem a cicáknak, és teljesen megőrülnek tőle. Imádják. :)
2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!