Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly, vagy valami kamu?

Ez most komoly, vagy valami kamu?

Figyelt kérdés

Ha ráértek,ezt érdemes végig olvasni... :)


[link]


2011. márc. 9. 21:18
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Csak egy kis ízelítő... :)



"A gazdit kísérő gyerek jelenléte a rendelőben vagy háznál + 500,- Ft – tól + 1 000,- Ft – ig.



Egészséges, nyugodt állat védőoltásakor a példásan viselkedő gyerek jelenléte esetén nem számolok fel plusz költséget!



Védőoltás beadása általában kevesebb koncentrálást igényel mint egy beteg állat gyógyítása, operálása.


(A példásan viselkedő gyerek az én értelmezésem szerint a rendelőben leül


és nem nyúl semmihez sem, csendben van, majdnem úgy mint egy szobor!


Legalább 1 méter távolságra kell, hogy legyen a gyerek az állattól egész idő alatt amíg az állatorvos dolgozik. )


A példásan viselkedő gyereket boldogan látom a rendelőmben !



Ha a gyerek példásan viselkedett a rendelőmben vagy a háznál történő állatorvosi munkám során,


ha nyugodtan ült és nem szólt bele a munkámba, akkor, a munka végén, közvetlenül a fizetés előtt még feltehet egy kérdést,


amire szívesen válaszolok."

2011. márc. 9. 21:20
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

hát ez hülye:D


3 állatorvohoz volt eddig szerencsém,de még mind engedte hogy a kutya macska tengerimalac az ölemben legyen szurikor


és nem számolt fel plussz pénzt...

rögtön keresnék is másikat ha megtenné

2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
98%
hahahahha ezen behaltam... én nem mennék ehhez az állatorvoshoz
2011. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
....................
2011. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
99%

Oh my god!


Azt hittem valami vicc, de nem.

Ez egy önimádó f*sznak tűnik.

Az egész honlap csakis róla, és a különböző okokkal beszedett pénzről szól meg arról, hogy mindent be akar szabályozni.

Brrrr, a hideg kiráz tőle.

2011. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%

Hát... Ez nagyon durva...

Láttam én is valamelyik blogon.

Nem hiszem, hogy annyi szabad ideje van valakinek, hogy ezt így elkészítse poénból. Tehát szerintem komoly.

De hogy valami nincs rendben a doktor úrral, az biztos. Ennyire gyökér senki nem lehet... Talán a 10 éves fia készítette a honlapot... Vagy én nem tudom. De egy diplomás ember ekkora agyf'szt nem engedhet meg magának. Biztos, hogy nem vinnék hozzá semmit.

Az meg a másik, hogy milyen képeket kirak.

2011. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Hát az tuti,hogy nem százas! :)

Még a "honlap" legalját érdemes megnézni,ott árulja a házát... :D

2011. márc. 9. 21:50
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

"Én nagyon szeretem a gyerekeket, de nem engedhetem, hogy a kitűnő munkám minőségét kockáztassák komolytalanságukkal.

Szerencsére a 8 év feletti gyerek, amelyik jó iskolába jár, az már fegyelmezett, tud ülni szó nélkül egy helyben 20 – 30 percet."


A lof*szt szereti őket!!

2011. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

"Harapós – problémás viselkedésű kutya vagy macska esetén felár alkalmanként 1 500,- Ft.


A harapós, karmolós, ijesztgetős vagy nyugtalanul szüntelenül mozgó állat sajnos jelentősen nehezíti a munkát."



Erősen megkérdőjelezem, hogy egyáltalán az állatokat szereti-e, vagy csakis önmagát és a pénzt...

2011. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

"Ivartalanítás utáni sebkezelés, varrat kiegészítés, kontroll alkalmanként 3 600,- Ft – tól 6 000,- Ft – ig."


Olyat én még sehol nem hallottam, hogy ivartalanítás után a kontrollért fizetni kellene, nálunk ingyen volt a varratszedés, plusz injekció, vizsgálat, ja és ketten voltunk ott párommal, a kutyától 20 centi távolságra!!

2011. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!