Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaprobléma?!

Ramsi2000 kérdése:

Macskaprobléma?!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy macskát de van már egy nyulam.Sokat kéne vele foglalkoznom? Édesanyám azt mondja hogy minden nap kellene takarítani, és összekarmolászna mindent és mivel béreljük a lakást nem túl jó.

tapasztalatok?



2012. szept. 17. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem édesanyádnak még soha nem volt macskája, vagy ha volt is, nem foglalkozott vele.

Fele annyit kell utána takarítanod mint a nyúl után, sőt. Én annyit takarítok az enyém után, amikor az almot kikaparja. Persze, kell vele foglalkozni, de nem kell naponta több órát játszani vele, és sétáltatni mint egy kutyát.

Ha már kiskorában megtanítod neki, hogy mit nem lehet, például kaparni, akkor nem fogja csinálni. Mi 2 évig laktunk bérelt lakásba a cicával, semmi kárt nem okozott soha.

2012. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a cicus kap kaparofat akkor nem fogja az agyat vagy a butrot kaparni
2012. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en kertesben elek most a macskaimmal, de amikor bentiek voltak,akkor sem pusztitottak:)
2012. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Anyukád csak nem akarja hogy macskád legyen és kifogásokat keres
2012. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A takarytásnál arra gondoltam, hogy a lakásban porszívózni meg ilyenek.
2012. szept. 18. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem a szülőket, miért nem képesek nyíltan megmondani a gyereknek, hogy nem akarnak macskát tartani?

ez egyszerű kifogás keresés, akinek van macskája az tudja, hogy ha van kaparófája és macska alma akkor nem kapar mindent össze és nem potyogtatja össze a lakást. mert a macska is tanítható :)

a hulló szőr? hát istenem van porszívó, hetente amúgy is szokás porszívózni, nálunk 6 macska van amiből 4 benti és ugyanúgy hetente porszívózunk...annyi, hogy meg kell kérdezni a mukit akitől bérlitek, hogy engedélyez e macska tartást.

amúgy jól írta előttem valaki...egy nyúllal többet kell foglalkozni...kivéve ha éjjel nappal ketrec lakó és csak takarításig jön ki...de az meg nem nyúltartás :)

a jelek szerint anyud nagyon nem szeretne cicát, szóval még pihentesd szerintem és olvassatok utána a fajtáknak és a tartásnak:) hátha mégis kedvet kap :)

2012. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2012. szept. 19. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!