Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen büdös a kiscicám?

Miért ilyen büdös a kiscicám?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete elhoztunk egy 3 és fél hónapos kiscicát a menhelyről, és borzasztóan büdös. Még nem szobatiszta, éjszaka az erkélyen alszik, hol az almába végzi a dolgát, hol össze vissza kakilja az erkélyt. Mennyi idő amíg szobatiszta lesz? Mitől ennyire büdös?
2009. júl. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

már annak kéne lennie szerintem, nekünk nagyjából egy nap alatt az alomhoz szoktak.

ne hagyjátok hogy ide-oda kakiljon, pisiljen, mindig vigyétek az alomhoz.


nem tudm miért lehet büdös:S nekünk legutóbb azért volt, mert összeverekedett, megsérült nagyon, és a hús kezdett már ....rohadni rajta, de nálatok -remélem, de biztos:D- nem hiszem h ez a gond...:)

2009. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én cicámat amikor felhoztam a lakásba,beletettem az alomba...megkapirgáltam,és azóta oda jár!!!:)

Én a helyedben megfürdetném,és nem lenne büdös:)

2009. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi is folyton figyeljük, hogy mikor akar kakilni és olyankor belerakjuk az alomba, de nem használ semmit. Fürdetéssel is próbálkoztunk már,(amennyire engedte) de nem múlt el a szaga.
2009. júl. 31. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a cicáim kezdettől fogva tudták hogy az alom azért van hogy ott végezzék a dolgukat....

de szerintem max3hét és fogja tudni de segitened kell neki hogyha nem oda csinálja és látod hogy éppen kakil vagy pisil akkor ha végzett tedd az alomtálcába és végül meg fogja tanulni...

2009. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használj macska sampont
2009. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha büdi, az utalhat valami betegségre is. Pl. az én macskám akkor volt büdös, amikor tályog volt a képén. Talált macska volt, azt hittük beütötte valahova a pofiját és azért volt bedagadva, közben kiderült hogy ezért... Nézd végig, nem látsz-e rajta valami olyat, aminek nem kellene ott lennie.


Egyébként én is azt tudom ajánlani, hogy tedd bele a macsekot és a lábával kapirgáld meg. Csak rájön, hogy oda az igazi csinálni.

2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mostasd meg! Ha elmúlik, akkor minden renben, ha nem , akkor doki, mert lehet hogy valami baja van.
2009. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm, nekem akkor mákom lehet, mert én nagyon picinek hoztam el (mivel agyon akarták csapni), de azt láttam, hogy keresgél a szobában. Nagyon meglepődtem, hogy az almot kereste és oda piszkított ^_^ Azóta is csak az alomba. Ráadásul lehetetlenül ragaszkodó, éjjel az ágyban alszik, a párnám mellett, ezért a fürdetést el kell viselnie. persze, normális keretek közt... :D


Ja, és igen, még valami... Büdöske volt pár napig a feje... Nem tudtuk, mi a jó bánat, és kiderült, hogy a fülébe rühök voltak. Vettünk neki cseppeket és úgy hét alatt elmúlt a rüh - és a szag is ezzel.

2009. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!