Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítségnagyon sűrgös! Cicám...

Segítségnagyon sűrgös! Cicám bicóm alatt át ment és gépolajas lett a bundája?

Figyelt kérdés

Finom gépolajas...és nem tom mivel szedjem le...meg ha azt lenyaldossa akk lessze e baja?

Nagyon aggódom


2012. szept. 18. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyitól nem lesz baja, ne aggódj. Egy száraz ronggyal dörzsöld át esetleg, hogy ha valahol nagyobb darab kenődött rá, de ami ez után marad, az olyan kevés, hogy nem fog neki ártani.
2012. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Húúú nagyon köszönöm a gyors választ:)

ok most átdörzsöltem...most úgy néz ki mmint egy veszett disznó :)

ahhhj annyira öülök hogy akk nincs semmi baj...

2012. szept. 18. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor velünk ilyen történt, én megfürdettem, ha szereti, ha nem.


Fürdesd meg jó alaposan, az a tuti.

2012. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk magára borította a gázról a sütőolajat, szerencsére már csak langyos volt (ennek a cicának kedvelt szokása a mosogató melletti szabad konyhapult részen napozni mert pont odasüt és ahogy ugrott le a lábával leverte :)) na mindegy szóval a lényeg, hogy csupa olaj lett...nem volt mint tenni ment a fürdőkádba :) szerintem te is pancsoltasd le biztos ami biztos alapon :)
2012. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szappanos nedves ronggyal le kell törölni.
2012. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat
2012. szept. 19. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!