Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit csináljak velük?

Szerintetek mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Van mamámnál 3 macska. Mindig bent vannak. Fel mennek mindenhova,összesz*rnak mindent. Hiába mondom a macskáknak sicc ki nem mennek. Tőlem félnek meglátnak szaladnak.

Mamával hiába beszélek,h ne hozza be őket,mintha falnak beszélnék. Pedig tudja,h allergiás vagyok macskaszőrre. És azt,is hogy rosszul vagyok hiába veszem be a gyógyszert egyszerűen nem érdekli. Azt mondja ne játszam már a fejemet.


2012. szept. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Belevaló mamád van :))) Igazából az ő háza az ő élete és ahogy kiveszem te nem vele élsz.Akkor mi a gond? Nem hiszem,hogy minden tiszta sz.r lenne hisz azt mamád se nézné tétlenül..
2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vele élek.
2012. szept. 23. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

érdekesek ezek a macskások...nálunk 6 macsekból 4 állandóan bent van, napi pár órát járnak csak ki...anyum és én is allergiásak vagyunk, anyum asztmás is...hiába mondom neki, hogy szoktassuk őket ki mert nem jó, hogy bent vannak...kb mintha a falnak mondanám...szóval egy a lényeg el kell viselni :)

mindenesetre a szobádba ne engedd be őket...ott szellőztess és takaríts sokat, és SOHA ne engedj be macskát...az én szobám is tabu, és itt sosincs bedugulva az orrom ;)

2012. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyetek több alomtálcát, pl. hármat és igyekezzetek tisztábban tartani, úgy nem fognak akárhová szarni.

Allergiára nem tudok mit mondani.

2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életkor?
2012. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20
2012. szept. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!