Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom a cicát rászoktat...

Hogyan tudom a cicát rászoktatni a macskatápra?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kiscicám, aki nem hajlandó megenni a száraz tápot. Whiskas juniort elé teszem, megszagolja és ennyi. Pedig szép nagy fogai vannak... Beletettem egy darabot a szájába, és kiköpte.
2009. aug. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én is igy vagyok nekem se eszi meg 3.5 honapos, majd lehet késöbb, én sem tudok mit tenni, azt mondták nagyobblesz megeszei. Konzervet adok neki inkább.
2009. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én laktózmentes tejbe raktam, vagy konzervvel összekevertem hogy puhuljon kicsit. Utána már megette simán a szárazat is.
2009. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Én se enném meg a helyében.
2009. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
18:06-os: te macska vagy?
2009. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, hogy melyik tápot szereti a cica. A Whiskast az enyémek is utálják és ráadásul nem is prémium tápnak számít. Javaslom a Catshow-t, még az sem túl drága táp, a cicáim ették egy darabig. (ám ha pénztárcád megengedi akkor a Royal Canint és a Hill's-et javaslom)
2009. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több fajtát is próbáltam (ezeket nem, amiket javasoltál), de nem kell neki. Nem akarom erőltetni, csak attól félek, hogy ha esetleg nem lesz más itthon, akkor nem fog enni semmit. A másik 2 cicám imádja a tápokat, az egyik már 2 hónapos korában marokszámra ette, és azért furcsállom, hogy most a pici nem szereti.
2009. aug. 3. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Cicóm többnyire Purinát kap. Váltogatni kell neki, mert hiába van ebből is többféle megunja és akkor vehetek másik fajtát.
2009. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!