Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil oda a kismacskám...

Miért kakil oda a kismacskám ahol alszik?

Figyelt kérdés
Nem pontosan a fekhely közepébe, hanem pl annak szélére. Kicsi 6 hetes cica még.
2012. szept. 24. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
El lett választva az anyjától?
2012. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a kicsik így csinálják, az anyjuk takarít utánuk. Bár sokan ebben a korban azért már elmennek a vécéig is. Nem tanulta még meg, de nemsokára meg fogja. A nagy kérdés, hogy elválasztották-e már az anyjától. Mert ilyenkor még bőven az anyja mellett lenne a helye.
2012. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, még elég kicsi. A három hónapos kor az ideális, hogy elkerüljön az anyjától. Ilyenkor még nem is tudja irányítani a wzést, nem tud kimenni az alomig, hanem ott megtörténik a dolog, ahol van. Esetleg közelebb lehetne neki vinni az almot.
2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Múlt hét szerda este láttam az anya macskát. Meg tegnap hazajött.. nagy meglepetésemre(már azt hittem valami baja lett).. de csak enni jött.. látszott is rajta hogy pár napig nem evett. De teje már nem nagyon van.. kicsit nyalogatott egyik kiscicán aztán megint eltűnt. Azóta sem láttam. Szóval múlt hét óta én etetem a kicsiket, rendezgetem őket, ahogy tudom. De van amelyik nagyon szépen eszik, iszik, alomba wczik.. csak ez az egy ilyen szerencsétlen. Kisebb is, mint a többi. :/

De talán majd csak leszokik erről, hogy mindenhova piszkít csak az alomba nem. :D

2012. szept. 25. 10:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Az anya macskát meg ivartalaníttatni fogom, amint az állapota úgy hozza. Nem kell még több kiscica.. meg sem ez hogy nem tudja normálisan felnevelni őket..
2012. szept. 25. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed az ivartalanítást, elég megterhelő a szülés az anya macskának.

További kellemes kismacska nevelést :))

2012. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! =)
2012. szept. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!