Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Van egy kismacskám!...

Segítség! Van egy kismacskám! Mindig sikerül neki az alomba pisilni de a kaksi az vagy a szőnyegre vagy a szoba sarkába. Mit tudtok tanácsolni? Hogyan lehetne szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, hogyan lehetne rászoktatni! Próbáltunk többféle almot, kint van neki kettő a lakásban de egyszer sem végezte bele a "nagydolgát".
2012. aug. 25. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor látod, hogy kakilni fog, szólj rá hangosan és rakd az almába.
2012. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eNerdzsy ***** válasza:

A kakit utólag is bele lehet tenni az alomba, hogy érezze a szagát és ebből tudni fogja, hogy ezután annak is ott a helye.

Azt a helyet pedig ahol eredetileg volt, valami erős illatú tisztítószerrel érdemes kipucolni.

2012. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

erős illatú tisztítószerrel érdemes kipucolni.



csak ne domestossal! (állítólag abban van valami anyag ami arra készteti az állatokat hogy oda piszkitsanak)


de ha nagyon preciz akarsz lenni állatkerben lehet kapni olyan szőnyeg tisztitót ami a kutya pisi eltünteetésére van (lehet hogy van iylen cicásban is)

2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 1 éves macskám, soha nem használt almot, félt tőle, de sikerült rászoktatnom.

Folyton figyeltem és amikor kellett neki wc-ni, rátettem az alomra. Sokáig ellenállt, de végül kénytelen volt kiadnia magából, addig ott tartottam. Jópárszor el kellett ezt játszani, de sikerült, megértette, hogy az alomba kell wc-zni.

2012. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!