Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon a gyógyszertől hány?

Vajon a gyógyszertől hány?

Figyelt kérdés

Cicámat két hete műtötték. Már teljesen jól van, csak még fájdalomcsillapítót kapott, mert elég kényes helyen műtötték. Szombaton kezdte el kapni a fájdalomcsillapítót, oldat formájában, előtte szurikat kapott a dokinál.

Tegnap hányt, nem sokkal a gyógyszer beadása után. Gondoltam biztos csak a gyógyszer miatt, már a másik cicám is volt hogy hány gyógyszertől, ezért nem aggódtam, csak felhagytam vele, ma már nem kapott.

Viszont azóta eltelt több mint egy nap, és a cica most is hányt. Viszont a dokit nem tudom ilyenkor elérni, csak holnap délután lesz rendelés.

Szerintetek elképzelhető hogy még most is a fájdalomcsillapító miatt hány, vagy valami más lehet a gond?


2012. szept. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A fájdalomcsillapítót már rég kihányta, szóval nem hiszem, hogy az az oka. Amint tudsz keress fel egy orvost, ő azért jobban tudja mint én.
2012. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalomcsillapítót állatorvos ajánlotta?


Az én kutyám negyed Cataflamtól majdnem 1,5 hétig hányt véreset, gyomorvérzése lett, mert méreg volt rá a Cataflam, és persze nem állatorvos ajánlotta, csak én voltam id..itóta.

2012. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma munka után hazaértem, megint két kupac hányás fogadott. Időközben természetesen beszéltem a dokival, azt mondta koplaltassam egy napig, és ha holnap is hány, akkor vigyem be. Azt mondta, hogy szerinte kis eséllyel van köze a műtéthez, vagy a gyógyszerhez, valami teljesen más dolog lehet a gond...
2012. szept. 26. 19:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, az állatorvos adta a fájdalomcsillapítót.
2012. szept. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!