Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon miért moroghat egy...

Vajon miért moroghat egy macska evés közben? A miénk már egészen kicsi korától kezdve morog amikor enni adunk neki. Nekem ez nagyon furcsa.

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

védi a kaját

nem furcsa :)

2012. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Talán nálatok is? :))

Mert nekünk azért furcsa mert az első macskánk nem csinált ilyent.

2012. szept. 23. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 5ől 2 ezt csinálja :)
2012. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem csinált ilyet, pedig ő menhelyi volt. De szerintem nagyon pipa lennék ha csinálná, én adom neki a kaját, nehogy már rám morogjon.
2012. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 közöd nincs semihaz válasza:
Ez normális semi bajuk nincsen . az enyimis morog
2012. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A morgást kiválthatja a kaja féltése is - ez normális. Kutyáknál és macskáknál is előfordul. Lehet viszont attól is, hogy valami fájdalma van evés közben (fájós fog, vagy tályog egy fog alatt vagy az ínyben, esetleg vadhús, stb.) De ha kicsi korától kezdve morog, akkor ez nála megszokás, nem utal betegségre :)
2012. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kyttana válasza:

Van olyan cica ami így örül a kajának. Ha így csinál:

http://www.youtube.com/watch?v=XccWmHnDbF8 - akkor csak örül.:) Sztem tök vicces.

2012. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!