Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicám neve?

Mi legyen a cicám neve?

Figyelt kérdés
Úgy költözött be hozzánk saját akaratából. Mivel senkié a környéken, megtartjuk. Kb. 5-6 hónapos hamuszürke-fehér cica. Fiú. Az arca olyan, hogy szürke a feje és mindkét szeme alatt fehér folt van.

2012. szept. 27. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én azt mondom, hogy annyi kóbor állat van, szóval szerintem meg tök jó , hogy befogadtátok.

Ha jelenzkezik érte valaki akkor biztos vissza adjátok.

Nagyon jópofa lehet,nekem tetszene a Heppy,vagy a Aladár név is.

2012. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olyan nevet adj neki ami tetszik neked. Vagy hogy ha ránézel mi jut eszedbe róla? Nevezd el annak. :)


Mi nekünk is volt ilyesmi mintás macskánk, ő lány volt neki Fifi volt a neve, de néha csipásnak is hívtuk mert olyan mintája volt a szeménél.

Volt egy cicánk, aki szürke cirmos és fehér volt, az volt a fantáziadús neve, hogy Szürke. Most csak egy maccsom van, tiszta fehér, Tizianonak hívom de Apám Fehérjének. :D


Amúgy egész biztosan kóbor cica lehet az!

Mi tegnap este meg napközben is láttunk 4-4 kutyát csapatban feküdtek az úton és a pázsiton az út mellett. Biztosan nem jó kedvükből voltak ott, a macskák pedig alapból kószálnak és lebabáznak valahol... Aztán előjönnek a kismacskák is. Anyám is befogadott egyet, mert a gyártelepen ott nyávogott pár hetes nagyon kicsi macska anya nélkül étlen szomjan 2-3 napon át. Nagyon szívós, befogadta és mivel már alapból volt neki (szintén befogadott az anya macska) 3, azok mosdatják és gondozzák a kicsit. :)

2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Bodza. Pamacs. Cassy/Cassie. Bogyó. A Marcipán nekem is tetszik.
2012. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
11! Az nem Heppy hanem Happy!!! -.-''
2012. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
11:59 És ez kit érdekel?
2012. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
"Heppy" atyaég :D
2012. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Happpy vagy Heppy, nem mindegy? :)
2012. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!