Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mi lesz, meg fogjuk még...

Most mi lesz, meg fogjuk még találni? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
3 hete költöztünk kis családommal és a macskánkkal kertesházba. 3 éves a cica és eddig bent élt a lakásban. Kb egy hete kezdtük kiengedni rövid időkre hogy szokja a helyet, a kertet. Ma egy kicsit tovább hagytuk kint és sajnos egy óvatlan pillanatban meglógott. Órákig kerestük kétségbe esve de nem találtuk meg, se a telken, se a szomszédba nincsen. Így a sötétben meg már esélytelen hogy megtaláljuk. A kislányom órák óta bőg vígasztalhatatlanul, meg már én is. Szerintetek vissza fog jönni?
2012. szept. 27. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na... Hát,kevesebb esélye van,mint az én eddigi "vadon nevelt" macskáimnak, de sajnos nekik sem volt elég.. Ez attól is függ mennyi,és milyen vérengző macskagyilkos kutya ólálkodik a közeletekben . Hát, ha elég " talpraesett " macska, akkor egy héten belül visszajön! Ha nem, akkor szerintem nem is fog...Nekem az eddigi macskáim a kertben nem voltak meg fél évig. Szerintem,ha tartósan akartok macskát tartani, inkább ne is engedjétek ki.
2012. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van róla fénykép? Tegyetek ki az utcában környéken kisboltban, közértben, állatorvosi rendelőben fényképet vagy felhívást.
2012. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, a gázolás is komoly lehetőség egy kijáró cicánál, főleg, ha gyakorlatlan. De reméljük, nincs gond, csak kirándul egyet. Az viszont igaz, ha hosszú életű cicát akartok, jobb lenne bent tartani továbbra is.
2012. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Remélem én is, csak kirándul, élvezi a hirtelen nyakába szakadt "szabadságot"

Azért egy kertes házba költöztetett cicát nem olyan könnyű csak bent tartani...

Nekünk 2 cicánk van, 6 évig egy picurka 2. emeleti lakásban laktak Velünk.

4 éve költöztünk kertes házban. Még szellőztetni sem tudtunk rendesen, mert folyamatosan azt figyelték, hol tudnának kislisszolni a kertbe...

2012. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Ha eddig lakásban élt, akkor miért nem maradhatott a házban?


Nem kellett volna kiengedni, ő már bentre szokott.

2012. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meglett a cica, hazajött szerencsére!:) Csak pár órát kószált valahol. Szerencsére ez nem forgalmas hely, nagy erdők, mezők vannak a környéken, forgalmas autóút csak messze. Igazából nem szeretném a szabadságától megfosztani ezért nem akarom bezárni. Ha már egyszer van lehetőség hogy megtapasztalja milyen a kinti élet akkor vétek volna szerintem megfosztani ettől. Én nagyon szeretem, örülök ha velünk van, de tudom hogy mennyire kalandvágyó, kíváncsi. Imád kint lenni, ordít hogy engedjem ki, látom rajta hogy jobban érzi magát ha kimehet. Természetesen a lakásba mindig visszajöhet, sőt azt tervezem hogy sötétedés után mindig behozom. Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 27. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdés kamu volt. :(
2012. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?? Nem volt kamu!!! Mikor kiírtam a kérdést még nem volt meg, de pont most találtuk meg! Nézz már annyit ki belőlem hogy ha provokálni akarok akkor azt hatékonyabban teszem! Mik vannak!!!
2012. szept. 27. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy a cicák meglógnak akár egy két napra is.Nem kell megijedni,mindig hazatalálnak.Ivartalanítani kell őket,nem fognak annyit csavarogni.
2012. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva van természetesen, ezért is bízom abban hogy nem fog majd messzire elcsatangolni. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. szept. 28. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!