Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keressek másik állatorvost a...

Keressek másik állatorvost a cicámnak?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a jelenlegivel jó kapcsolatban vagyok, talán barátságnak is nevezhetném. Viszont amit az utóbbi időben művel, az már nálam is kiveri a biztosítékot.

Van egy három hónapja ellett macskám, amit ivartalaníttatni szeretnék. Először azt mondta, hogy várjunk az ellés után 3-4 hetet. Rendben, akkor újra felhoztam a témát, majd kitoltuk a szoptatás végére, ami 9 hétig tartott, mert akkor elvitték a kiscicákat. Ekkor találkoztunk, és mondta, hogy két hetet várjunk, hogy lelappadjon a cicije. Két hét múlva beszéltünk, ekkor közölte, hogy újabb két hét múlva tudja csak megcsinálni, mert most más munkája van és akkor fejeződik be... ráadásul közben úgy vettem észre, hogy újra vemhes lett a cicám. Ezt is lehurrogta látatlanban, mondván, hogy szoptatás alatt nem lesz újra vemhes.

Azt hiszi, hogy piszok vicces, közben meg úgy érzem, hogy mivel tőlem nem kér pénzt a kapcsolatunkra való tekintettel (amit én sosem vártam el, vagy kértem tőle!), ezért az én problémám mindig az utolsó lehet a sorban :-( Ha viszont máshoz viszem a macskám, akkor biztosan megharagszik, és lőttek a jó viszonynak, ami más szempontból is igen fontos nekem. Talán elege lett már belőlem, de én tényleg fizetnék neki, ha hagyná, mindig meg is kérdezem, hogy mivel tartozok, de mindig elutasítja. Persze nyilván nem kenyérre kellene neki...Ez már nagyon zavar, mert emiatt úgy érzem, hogy csak kihasználom, pedig ő az, aki nem fogad el fizetséget. Bocsánat, hogy hosszú lettem!


2012. szept. 28. 12:30
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
79%

Ez az egész a cicáról szól, nem a ti kapcsolatotokról!


a ti kapcsolatotoknak a macska issza meg a levét, pláne ha megint vemhes!


Vidd el másik orvoshoz, ha vemhes ha nem, és minél hamarabb ivartalaníttasd!


A cicát megviseli ez az egymás után ellés!

2012. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz! Nekem mindigis elsők voltak az állataim, mivel családtagként tekintek rájuk. (kutyáim voltak) De neked macskád van, és az orvost nem lehet ennyit halogatni! Az én tanácsom, hogy bátran vidd el másik orvoshoz! ha nem érti meg, hát nem érti meg a doki, de legalább a cicád kap rendes orvosi ellátást, mégha fizetned is kell érte!!!
2012. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igen
2012. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most fogom újra keresni ez ügyben, de ha megint lepattint, akkor azonnal máshoz megyek sértődés ide vagy oda! Tudom, hogy a mi személyes kapcsolatunk nem szabadna, hogy befolyásolja a macskám sorsát, de eddig maximálisan megbíztam benne, jó állatorvosnak tartom, rendesen kezeli a kutyámat is, azonnal jön, ha szólok neki bármilyen apró-cseprő dolog miatt, csak az utóbbi hetek viselkedését nem értem. Minta kerülne...Azt hiszem, hogy rá fogok kérdezni, mert jobb a tisztánlátás!
2012. szept. 28. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor mondd ezt el neki így, ahogy leírtad.Mondd, hogy neked nincs szükséged az ingyen ellátásra, csak a cicádat szeretnéd jó kezekben tudni.
2012. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam már rá, hogy felvilágosítom, azért mert mi jóban vagyunk, még ugyanúgy fizetni kívánok a szolgáltatásiért, mint bárki más. Hiszen sok más ismerőse is van, akiktől rendesen elkéri a pénzt. Sosem értettem, hogy miért csinálja. De megbántani sem akarom, olyan nehéz természet:-D
2012. szept. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!