Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elcsavarog ivartalanitott...

Elcsavarog ivartalanitott kandurunk, hova mehet?

Figyelt kérdés
Kb. egy honapja raerzett a csavargas izere, egyszer csak eltunt 3 napra, azt hittuk elkapta valami. Aztan hazajott ehesen. Azota alig van itthon, 1-2 naponta hazajon es beleesik a taljaba. 3 eves, es eddig mindig korulottunk volt, allandoan pumpalta a szennyeskosarunkat, hizelkedett. Hova csavaroghat szerintetek? Vege lesz ennek?
2012. okt. 3. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van a környéketeken nagyobb mező, rét, lehet, hogy oda járkál el vadászni. Mert ugye udvarolni már nem járhat. Az én macskam órakat tud űlni egy vakondtúrást vagy ürgelyukat figyelve.
2012. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet rákapott a vadászatra. Az enyém is mindig elmegy egerezni, ürgézni, csak megjárta a múltkor, mert napos csibét nézett ki magának, viszont a gazda meglátta, és egy két sörétet beleengedett. Elmondta nekem hogy sajnálja meg minden, de mi történt.
2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vadászni megy vagy lett egy barátja. Követni kellene, hogy hova mehet.
2012. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erdo szelen lakunk, szoval vadasznivalo az van. Ugy hianyzik a kis csavargo :(
2012. okt. 4. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor csak a kóbor kutyák miatt kell aggódni alapjában, szerintem. Valamint ha lakott területen besurran egy házba, gazdasági udvarba, netán ott kapja el egy kutya... :S A mienk már járt így, legalábbis a jelek szerint egy környékbeli véletlen rázárta az ajtót... Garázsokban, pincékben előfordul az egér, vonzó lehet az is számára...


Szerintem fogad el így őt, elvégre állat, és az ösztöne hajtja, legalább nem panelba van bezárva egész nap. ;) És hát hazatér 1-2 naponta. Addig jó, ami nem marad ki hosszabb időre. Bár, gondolom, talán emiatt aggódsz...

2012. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmegy egerészni met frigid lett!
2014. aug. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!