Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 3 éves ivartalanított...

Egy 3 éves ivartalanított lány cica és egy 8-9 hetes kölyök (szintén kislány) összeszoktatása mennyi idő? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
A nagy cicánk szabályosan retteg a kicsitől. Nem elírtam. A nagy a kicsitől. A kicsi meg folyton megy hozzá játszana vele, ráugrik, enne a kajájából (ha hagynánk, pedig ő külön kap). A nagy menekül, fúj, morog. Már néha annak örülök, ha odacsap a kicsinek és nem elszalad előle. A kicsi még bent van a lakásban, a nagy kinti-benti. Sokat simogatjuk, kap finom falatokat, és olyankor csak ő, de mióta itt a pici, be sem jön soha aludni (korábban itt aludt sokszor az ágyban). Meglátja a másikat a szobában, és már megy is ki a teraszra. Puha, parna van ott is neki, de jön hűvös idő, ősz-tél, addigra mindenképpen szeretném összeszoktatni őket. Esténként kb fél-1 órát erőltetem az együttlétüket a lakásban kaja után, de folyamatos a balhé. Mit csináljak? Vagy legyek türelmesebb? Kb egy hete küzdünk.
2012. szept. 10. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod, csak kell még nekik egy kis idő:) Ha hideg lesz akkor szerintem úgyis be fog menni, e-miatt ne aggódj, a cicák elég kényelmes állatok.
2012. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!