Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. Hány nap múlva fog kinyíln...

Kb. Hány nap múlva fog kinyílni a kiscicák szeme?

Figyelt kérdés

Hány naposan fognak felállni?


most 7 naposak. Azért kérdezem, mert ott akarok lenni amikor megtörténnek a fontos pillanatok :)


2009. aug. 5. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

A szemük 8-14 nap körül szokott kinyilni.

Mászkálni 3 hetesen kezdenek el és 4 hetes már nagyon jól futnak:)

2009. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszike,akkor nemsokára nyílik a szemük ! :) :D
2009. aug. 5. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem sokára:D

Olyan cukik mikor még csak félig nyílik ki a szemük...

és teljesen kinyílva olyan gyönyörűek lesznek*.*

És lehet,hogy nem szokás mondani, de nem baj:sok boldogságot neked és a cica családnak!:D

2009. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb ismereteim szerint 9 napos koruk körül nyílik ki a szemük. Ez egyénileg eltérő lehet. 2-3 hetes koruk között kezdenek el felállni, majd rohamosan fejlődésnek indulnak, kb. egy hét és már villámgyorsan futni kezdenek. :)

Jó egészséget kívánok a cicáidnak!


Egy cicagazdi :)

2009. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike neked is. Szerintem is nagyon édesek :) Voltak már ujszülött cicáink, de több mint egy éve volt és már nem emlékszem a részletekre... :P
2009. aug. 5. 15:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Most, ahogy a kezembe vettem őket, észrevettem, hogy az egyiknek, már kezd nyílni a szem. :) :D Még tényleg csak kezd, mert még csak egy kicsi rés van neki, nagyon kicsike!! Olyan tündéri :)
2009. aug. 5. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 2 hetes korukban
2009. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a dologgal, amikor a páromtól kapott cicámnak megszületett az első adag cicája! :) Minden nap kimentem és fotóztam őket, így van egy sorozat képem róluk újszülött koruktól kezdve egy hónapos korukig! Tanácsolom, hogy próbáld te is így fotózgatni őket és majd ha nagyok lesznek, bizony elcsodálkozol majd, hogy mennyit nőttek! :)


Üdv:

Cicagazdi, Brigi

2009. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!