Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányja ki a 6 hetes...

Miért hányja ki a 6 hetes kiscicánk a kaját?

Figyelt kérdés
Reggel teleette magát, utána meg ugrándozott, a gyereket lehet meg is gyomrozták (ezt nem láttam). Arra gondoltam, hogy emiatt hányta ki a teljes adag kaját, amit megevett. Majd félórával később adtam neki parizelt, amit megint megevett, de azt is kihányta, de ekkor már külön volt a gyerekektől, így nem a gyomrozástól hányta ki. Hasa nem megy és jókedvű.
2012. okt. 8. 09:50
 1/10 Alaque ***** válasza:
Azert, mert anyatejet kene meg ennie. Nagyon kicsi meg, ha nagyon muszaj etetni valamivel, szaraz kajan kivul mast nem adnek neki. Azt is beaztatva, nehogy a kis fogacskainak baja legyen.
2012. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Parizert semmiképp ne adj neki még jópár hétig, tehéntejet ne, menj el az állatorvoshoz, és vegyél tápszert.
2012. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:
45%

6 hetes cicáról beszélünk, akinek az anyja emlőiből kellene szopiznia!

Ha nincs anyja, akkor vegyél neki cicatejet! Azért hányja ki a felvágottat, mert a gyomra nem tudja megemészteni. De vigyázz, mert egy-két ilyen hányás a kiscica életébe is kerülhet!

2012. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az Én cicám már 5hetesen került hozzám, ahonnan elhoztam már evett házikosztot. Szerintem semmi baja a cicádnak, csak tényleg a pocija felrázkódott a játszásban. Ha van étvágya, akkor nincs gond a cicával.
2012. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért hányja ki mert a gyerkőcök megnyomkodták a gyomrát. másodszorra is ez lehetett az ok, ugyanis az ilyenre nagyon oda kell figyelni kismacskák esetén mert maradandó problémákat okozhat akár egyetlen eset is.
2012. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze eszik megmarad nem eszik megdöglik...1:mit keres nálad 6 hetesen a cica?

2 mért nem lehet a gyerekeket megtanítani,hogy ne nyomkodják?

3.rendes kaja a cicának és végül egy orvos se ártana aki féreghajtja és megvizsgálja,beadja neki a hányáscsillapítót.

2012. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A többségnek: 6 hetesen már elválasztható egy kismacska, sőt már 4 hetes korától lehet neki adni a tejen kívül házi kosztot, tápot stb-t. Nem ezt kérdeztem. Aug közepén született, így nem számoltam lehet már 8 hetes is van. Egy 1,5 éves gyereknek meg magyarázd meg, hogy hogyan is kell egy kiscicával bánni. Az udvarra meg még nem mertem kirakni, had szokja a helyet.
2012. okt. 8. 12:57
 8/10 Vicuska87 ***** válasza:
62%

Ha mindent ennyire tudsz, akkor ne itt kérdezd meg a kérdésed, hanem az állatorvosnál!


Egyaltalán minek kérdeztél?

2012. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor előtt nem ajánlatos elválasztani kismacskákat. Jobb, ha tudod.
2012. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nyolc hetes a cicusod!:) Az enyém augusztus eleji, és ő nyolc hetes, így a tiéd még idősebb is :)

És én is a cicatejet tudom ajánlani, illetve aluttasakos ételt, és konzerves baby kaját. De a legegészségesebb a száraz.

2012. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!