Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Viszem az állatorvoshoz a...

Viszem az állatorvoshoz a cicám! A kérdés lent? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki hogy blind vizsgálat szükséges!

Nem tudom jól értettem e? van ilyen?

Vagy hogy írják helyesen? Mert így nem találtam semmit a neten! (tünet: véres széklet) csak aggódom érte és utána néztem volna


2012. okt. 9. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak is nem szűnő véres széklete van kapott már többször injekciót, csak egy kis időre múlt el. Viszont egyik nap férget hányt, akkor tudtam meg, hogy nem hajtotta ki belőle a féregtelenítő a férgeket és a véres széklet is attól lehet. Most épp kúra alatt van, még nem tudom, hogy be fog e válni.

A tiedet próbáltad még féregteleníteni?

Az én orvosom se gondolt erre, kettőnél is jártam, sőt az egyik azt mondta, hogy parvo vírus, de biztosan nem az.

2012. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"blind vizsgálat": "vak vizsgálat". Nem értek hozzá,csak laikusként gondoltam végig: nyilván úgy adja le a doki a vizsgálati anyagot, hogy nem teszi mellé a saját véleményét, vagyis a vizsgálatnak kell diagnózist felállítani.
2012. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Orvoshoz menetel előtt merjek neki adni féreghajtót?
2012. okt. 9. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor viszed? Adhatsz neki, ha több nap telik el az orvosig, vagy halaszd későbbre, hátha megoldódik egy féregtelenítéstől a dolog.
2012. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent beszélj meg az orvossal és az ő utasításai szerint kezeld a cicát. Mikor volt féreghajtózva? 3 havonta ajánlott.
2012. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért írd meg, ha elviszed, mit mondott az orvos, mitől lehet a véres széklet, lehet e férgességtől, vagy más miatt.
2012. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pénteken viszem dokihoz, azt mondta telefonon hogy ha más baja nincs (eszik-iszik játszik) akkor nem kell azonnal vinni. ezért pénteket beszéltük meg. Tegnap adtam neki féreghajtót. most napra pontosan 3 hónapos 3 hete van nálam de azt gyanítom nem volt még féreg-hajtva :( azóta nem láttam h véres lett volna neki. de mindenképp viszem nem árt neki egy átvizsgálás :D kíváncsi leszek hogyan tűri :D
2012. okt. 10. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Reméljük, "csak" ez volt a baja :) De egy kivizsgálás tényleg nem árt :)
2012. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!