Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vadon született cicát hogy...

Vadon született cicát hogy fogjak be?

Figyelt kérdés
az út mentén, ahol dolgozni járok, nem olyan régen született pár kiscica. De akárhányszor a közelükbe próbálok menni, elbújnak. Ma már olyan 2 méterről odadobtam nekik a felvágottat, azt úgy megették, de ennél közelebb nem tudok menni. Szívesen hazahoznék egyet, de egyrészt nem tudom, hogy fogjam be, másrészt fogalmam sincs, itthon hogy szoktassam magunkhoz, hiszen biztos nagyon meg lenne rémülve, ha elkapnám valahogy aztán leraknám a nappaliba. Valakinek van ötlete, hogy hogy kell ezt okosan csinálni?
2012. okt. 12. 15:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Aggressive, bocs, nem akartalak lepontozni, csak rossz helyre kattintottam!
2012. okt. 12. 17:38
 12/19 anonim ***** válasza:

Vegyél nekik konzerv tápot, abban van nedvesség is, s elég erős a szaga, arra nagyobb az esély, hogy odajönnek.

Próbáld meg mindet befogni!

Lehet, hogy van anyjuk, csak az még félősebb, kint nőtt fel, vagy éppen vadászik valahol.

2012. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Aggressive válasza:
Semmi baj, megszoktam :D Igaza van az előttem szólónak, konzerves vagy alutasakos kajára mennek. Vagy bármi olyan amiben van "hús" :)
2012. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Az nem gáz, ha van anyjuk, én meg elhozom a piciket?...

Na holnap reggel megyek hozzájuk, kíváncsi vagyok, mire jutok!

2012. okt. 12. 19:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Szegénynek biztos fognak hiányozni a kicsik, de hamar kiheveri, meg amúgy is csak pár hónapos korukig nevelné őket, és most jön a tél, nem sok esélyük lenne most kint az utcán, úgyhogy nincs más választás.
2012. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Aggressive válasza:
Nem, mert egy idő után nem foglalkozik velük az anyjuk. Ha sikerül akkor nyugodtan elviheted. Majd szül még többet :)
2012. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha sikerül megfogni a cicákat még egy párszor menj el oda, vizsgáld át a környéket. A kölykök anyjának se lenne rossz, ha ivartalanítva lenne egy menhelyen és melegben töltené a telet.
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igaz, nem kéne az anyjának megint ott szülni, őt is be kéne fogni valahogy.
2012. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nálunk a környéken él sok cica.(Családi házban lakunk.) Szeretnék egyet befogni mert, az enyém elszökött. Van valakinek ötlete, hogy mivel próbálkozzak?
2013. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!