Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon fogják hagyni a természe...

Vajon fogják hagyni a természetes szülést? Nagy babát jósolnak (4 kiló fölött), és 16 hónapja császárral született az első babánk.

Figyelt kérdés
A dokimmal nem tudtam ma értekezni mert épp műtött mikor bent voltam a kórházban.
2011. febr. 7. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy mostanában hagynak rendesen szülni azért mert az előző csaszi volt.A kérdés,hogy te mekkora vagy?Magasság,kiló,csípő,ezek mind közrejátszanak.Fontos az Anya és a Baba védelme is, ha veszélyét látják, hogy repedhetsz belül,mert gyorsan jön a baba, vagy nem tágultál ki eléggé, akkor kiveszik.De szerintem nem vágnak minden áron:)Nálam is necces volt,mert korábban jött a baba és az elszivárgott víz miatt féltek a fertőzéstől,ezért ez utolsó percig ott volt a lehetőség, hogy vágnak.Végül csak kicsi gát metszés és a Kisfiam ki is csusszant a 3. tolófájásnál.Na jó Ő csak 1900g volt:)Könnyű és gyors szülést,úgy ahogy Te szeretnéd:)
2011. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, a dokim szerint nem érdemes kockáztatni, mert túl veszélyes, és első körben a babát veszélyezteti. A fiam is nagy súllyal született, most 27 hetes vagyok és a lányom sem egy apróság, persze ki tudja mi lesz, 19 hó lesz köztük. A dokim először azt mondta, hogy ha 3 kiló alatt van és jól helyezkedik el, és beindul és minden ok, akkor talán, de erre 5-10% esélyt lát. Most már azt mondja, hogy ő nem javasolja, hogy várjunk a végéig, legyen császár, mert mire észrevesszük, hogy baj van, talán a pici már nem kap oxigént. Úh. én elfogadtam és mindkettőnk érdekében nem kockáztatnám a hüvelyi szülést, csak a császárt. Az is természetes. :) Kitartást és szép szülést.
2011. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kockazatos!...nem eri meg kiprobalni mert baj lehet a vegen...90%ek hogy csaszarral szulsz megint es hidd el hogy a te esetdeben ez a legjobb valasztas
2011. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt mondta a dokim (telefonon értem el), ha nem férne át akkor császár. Hát majd meglátjuk ha ott leszünk. De még jövőhéten beszélünk róla (ha addig még nem indulna be a szülés).
2011. febr. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!