Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttam egyszer egy videót,...

Láttam egyszer egy videót, azt hiszem, hogy bengáli macska volt benne, de nem vagyok biztos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy szekrény vagy ajtó tetején volt,onnan ugrott le.Egy nő volt a gazdája, és a macska iszonyat nagy volt. Azt hiszem, hogy bengáli volt, az biztos,h barna volt és nyúlánk.Tudom, hogy ez kevés info de ha valaki látta,akkor annak be fog ugrani,mert én sem felejtettem el azt a hatalmas jószágot :)

2012. okt. 14. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A bengáli nem extra méretű macska. Nem nagyobb, mint az én 7 kg-os házimacskám..
2012. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mecse ***** válasza:

Lehet hogy Savannah cica volt, az az egyik legnagyobb háziasított macskaféle (F1 kategóriájú savannah az egy szervál + egy házi cica párosítása, ez elég nagy macskát eredményez, majd ahogy később még házi macskát kevernek a vérvonalhoz -F2-, a méret csökken). Szóval lehet hogy egy F1 típusú Savannah-t láttál. Gyönyörű állat, és tényleg elég nagy, vagyis inkább magas. Itt egy videó, hátha felismered hogy ilyet láttál-e -->

http://www.youtube.com/watch?v=9SZEPNYHMKQ

2012. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Savannah.
2012. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó köszönöm,ez az :)
2012. okt. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!