Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam kuponokat Gourmet...

Kaptam kuponokat Gourmet gold, perle macsaka eledelre, kb 1000 ft kedvezményt jelent, ha valaki Csepelen lakna, és szereti odaadhatnám? Tescoban lehet beváltani.

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 21:53
 1/3 Jeannie ***** válasza:
Szia, engem szerintem érdekel. Picit még tudnál róla írni, hogy hogy van, valamilyen százalékos kedvezményt ad, vagy kell valami összegért vásárolni és akkor beváltható?
2012. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, sajnos lejártak már :( amúgy kettőt fizet 4-et kap, meg 25%-s kedvezmények, meg hasonlók voltak. ha kapok legközelebb is, írok privátba.
2012. nov. 28. 19:49
 3/3 Jeannie ***** válasza:
Szuper, nagyon köszönöm! Az én cicám nagyon szereti, de nem mindig fér bele a havi keretbe, hogy kapjon, és valahogy ezekről mindig lemaradok, ahogy most is :)
2012. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!