Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet elhallgattatni a...

Hogy lehet elhallgattatni a tüzelő ordibáló macskámat? (kíméljetek az ivartalanítás hozzászólásoktól mivel én nem ezt kérdeztem)

Figyelt kérdés
Nem kérek "ivartalanítsd" kommenteket, értelmes tanácsokat várok ha lehet! Nem ivartalanítom mivel szeretnénk még kiscicákat. Van kandúrom is napi 20x rámászik, de hiába...ez sem elég neki... Valami házipraktika ötlet?

2012. okt. 22. 02:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Kívánom, hogy rád is rádmásszon valaki egy nap húszszor, és visítsál a fájdalomtól!
2012. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tetszik, hogy "ordibál", akkor vedd úgy, hogy azért ordibál, mert szenved. Ha egy macskát nem ivartalanítanak állandóan csavarogna fog és sokkal nagyobb az esélye, hogy elüti egy autó. Ezért, ha szereted a macskáid, ha lehet IVARTALANÍTSD MINDKETTŐT. Kívánom, hogy jól dönts, felelős állattartóként. Két lány macskám van, mindkettő ivartalanított, így teljes a nyugalom.
2012. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Adok egy jó tanácsot!Vegyél füldugót,és csak szaporítsd a macskákat agyba-főbe!
2012. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Vicuska87 ***** válasza:
62%

Te jóó ég!


Szaporítókám! A macskáid, biztos, annyira jól elvannak látva, pláne ha ilyet írogatsz ide! Ez nagyon nagy fokú tudatlanságra vall!

Csak így tovább! Éljenek a szaporítók!

2012. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem tudom, hogy lehet a lakásban elviselni egy ivaros kandúrt. Jó szag lehet nálatok, az biztos...vendégek se igen járhatnak.


A véleményemet a dologról már előttem leírták.

2012. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Először is: ki engedte meg neked hogy "Szaporítókámnak" hívj?! Nagyfokú faragatlanságra vall. Egy ilyen 15 éves szinten ragadt emberke ne írogasson az én kérdésem alá! Másodszor: Hogy "biztos jó szag van" nálunk? A kedves kommentelő magából indul ki? A mi lakásunkban gyönyörű rend van és igen, jó illat! A Cicáink fajtiszta Ragdollok, a 10-es skálán 8as intelligenciájuk abban is megmutatkozik, hogy nem szednek szét bútorokat, nem jelölnek, nem rosszalkodnak mint egy közönséges utcai vegyes. Imádni valóak, egyetlen hibája a lány cicának az, hogy szinte ordít ha tüzel. Ez nem sűrűn fordul elő de ha igen akkor rettentően fejfájdító. Házi praktikákra számítottam, vagy egy "erre nincs megoldás" válaszra, de ehelyett buta idegbeteg unatkozó emberek válaszát kaptam, akik kérdésekről-kérdésekre járva "rontják a levegőt".

Ó és mellesleg igen, vettem már füldugót, de az se segít. Egyéb ötlet?

2012. okt. 23. 23:55
 17/22 Vicuska87 ***** válasza:
73%
Remélem vannak vértesztjeid, regisztrálva is vagy valamelyik egyesületnél, és van kennel neved is, kiállításokra is jársz!
2012. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze, hogy megvan mindene a macskáinak... Főleg, ahogy a válaszaiból is kisejlik. Látható, hogy "szereti" a macskákat, egy tipikus sznob, aki azt gondolja, hogy jaj, de jó lesz, ha a macskám végre ellik.
2012. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert fajcicád van még nem ok arra,hogy tenyéssz,persze ha tenyésztésre vetted őket az oké.Viszont ha tenyésztesz akkor vannak tesztjeid,tag vagy valahol és biztosan megfordultál már 1-2 kiállításon is..

Ha ennyire beleástad magad a témába akkor biztosan tudod,hogy nincs semmi praktika és egyéb leleményes tárgy sem ami hatására a tüzelő nőstény csendben maradna :)

Üdv:egy tenyésztő aki tudja mit vállalt és nem írogat ki ilyen buta kérdéseket!

2012. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mecse ***** válasza:
88%

Nekem is ragdollom van aki intelligensebb egy pár százezer embernél.


Ez nem ok arra hogy koncepció nélküli hülyeségeket csináljak. A koncepció nélkül lehozott almokat szaporításnak gondolom (és most a sokk része jön) akkor is ha törzskönyves az alom VÁÁÁá! Bizony, van olyan tenyésztő is aki csak törzskönyves szaporító. Mielőtt felkapnád a vizet, gondolkodj el rajta egy picit. Pontosan.


Szóval oszd már meg velünk a tenyészeted honlapját, a tenyésztés céljait, mi alapján párosítasz össze 2 macskát (a "szép színük van" 0 pontos válasz, megsúgom), hadd nézzük meg a kiállítási eredményeket, a cicáid vérvonalát, a szűrési eredményeiket.


A TICA-s és / vagy CFA-s azonosítódat is remélem feltüntetted ott hogy bárki meg tudjon bizonyosodni hogy tag vagy.


Egyébként pedig nem kell arrogánsnak lenni, naponta 20 kérdés jön olyanoktól akik semmit nem tudnak de szaporítják a cicáikat így bennünk már kialakult egy bizonyos reflex erre. Amennyiben te normálisan csinálod akkor biztos vagyok benne hogy elnézésed lesz kérve.


Csak én speciel meguntam hogy éveken át a legjobbat feltételezem aztán mindig csuda módon a legrosszabb folyik.

2012. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!