Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska miért tekercselődik be?

Zsizsik666 kérdése:

A macska miért tekercselődik be?

Figyelt kérdés

Fázik vagy mi? Mindig így alszik.

[link]

Ilyesmi, csak jobban ki van tekerdve, a fejét is befordatja.



2012. okt. 23. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Aranyos!

(De jó a kifejezésed is: tekercselődik be! :))) )

2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A macskák a leghihetetlenebb pózokban képesek aludni. Az én macskám még háton is szokott két mellső mancsát az égbe emelve. Összegömbölyödve is nagyon sokszor alszanak. Nekik így kényelmes, ha gömbölyödve alszanak, akkor melegebben tartják magukat.
2012. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:D

Emlékszem, kislánykoromban volt egy koromfekete macskánk, ő úgy aludt, hogy közben mindig kidugta a nyelve hegyét a száján. Én kislányként ahányszor arra jártam, megfogtam a nyelve hegyét. Szegény, ahogy felriadt, és nem tudta mi történik, nekem akkor az olyan mókás volt. Persze aztán megsímogattam, megszeretgettem, és vissza-aludt. :)))

2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezen jót nevettem XDD

akkor rakjak a tűzre, mert fázik?

De én majd' megpustulok, olyan melegem van :S

2012. okt. 23. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon kell elkényeztetni, nem tudjuk milyen kemény lesz a tél, nem biztos, hogy a pénztárcád bírni fogja. Inkább próbáld meg valahogy rászoktatni arra, hogy a kis ágyikójába berakott takaró alá bújjon, ha fázik. (Gondoskodj arról, hogy legyen neki benne)

Ha eleinte te magad takargatod be, okos jószág ő, majd később magától is alábújuk, ha fázik.

2012. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:D

Oké, akkor nem kényeztetem, bár nem fogom kirakni télen, mert még nyáron is nyígott, mikor kitettem, nem szeret kint lenni, + elég problémás macska.

(megharap ha ki akarom rakni o.O)

2012. okt. 23. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell kinthagyni, persze, hogy nem bírná ki. De talán arra rá lehetne szoktatni, hogy viselje el, vagy tűrje el, hogy betakarod, és tudjon úgy is jókat aludni. Akkor talán egy idő után ő maga is megpróbálna bebújni a takarója alá. Nem tudom, hogy macskáknál ez egyáltalán működik-e, de az biztos, hogy a meleget imádják.
2012. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csak "tekercselősen" alszanak, hanem másképp is...


[link]

2012. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze! Az autó szélvédőjét felmelegítette a nap, ha odafekszik, egyik oldalról a nap, a másik oldalról a szélvédő üvege melegíti. :))))
2012. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak lejjebb is - mármint a képek... A legjobb szerintem a vörös kölykös, meg a hamuszürke cserepes :D Az tényleg össze van "tekercselődve" egy növénnyel a közepén..
2012. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!