Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire hullik a sziámik...

Mennyire hullik a sziámik szőre? A furminator megoldás lehetne? Nem késő 9 hetesen elhozni a kicsit, igaz?

Figyelt kérdés
Tudom, 8-12 hetes korig a legideálisabb, de mégis. Köszi előre is.
2012. okt. 24. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A furminátor mindenképp jó nekem ugyan ferplast trimmer van, mert az olcsóbb,de szerintem ugyanolyan jó. Azért lehet, hogy kölyökként még nem fogja úgy imádni a fésülködést, mint később. (Tapasztalatból mondom.)
2012. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:

Annyira hullik, mint egy átlag macskának! Vedléskor nagyon, egyébként, csak normálisan!

A furminátor is nagyon jó, de sima fésű is megteszi, menj el szakboltba, és ott felvilágosítanak, melyik fédű mire való! Több fajta is van!

2012. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Jó tenyésztő 12 hetes kor előtt nem adja oda a cicát, mert akkorra szocializálódik.. Tehát nemhogy késő, de még túl korán is van!! (Oltásai már remélem vannak.. és lesznek)

A furminátor pedig sztem csak hosszabb szőrű cicánál éri meg, egy normál kefe megteszi, csak szoktatni kell hozzá.

2012. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).
2012. okt. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!