Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettentően hullik a hajam....

Rettentően hullik a hajam. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ha beletúrok kb 25-30 szál haj jön ki hajmosásnál ez akár a 3-4*ese. Egész nap pedig. Már nem is számoltam. Az egész lakásban az én hajam van. Valami spéci krém kellene vagy nem tudom amit ilyenkor fel szoktak írni a dokik.19F
2011. jún. 23. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szép, gömbölyű fejformád van, akkor szerintem nullásgép, és szokj hozzá.
2011. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sörélesztő tabletta. vény nélkül kapható
2011. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok... :S Először ki kellene deríteni, mi okozza a hajhullást. Bőrgyógyász, endokrinológus, gégészet... ördögi kör. Nálam nem találtak semmit. Következő utam az immunológiára fog vezetni, mert ez nem állapot.

Vetess vért, próbáld meg kideríteni mi bajod, anélkül nem lehet kezelni. Esetleg szedhetsz ilyen spéci hajtablettákat, hátha vitaminhiány a gond. A sörélesztő tabletta már sok ismerősömnek bevált.

2011. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végig jártam már ezeket a üres köröket.De ezt a sörélesztőt még nem hallatom,de még MA beszerzem mert már az egész 1 vicc.Jó lenne ha hatékony lenne.köszi mindenkinek.
2011. jún. 23. 14:14
 5/8 dr.cuddy válasza:
Nekem is volt egy ilyen ciklusom, 2 éve tavasszal. 3 hónapig szedtem HairClinic kapszulát és azóta minden oké :)
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem szoptatás alatt hullott a hajam rettentően,doki javasolta a sörélesztőt (2.voltam)
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a sörélesztő valóban nagyon jó!ezen kívül lehet,mint ahogy fentebb is írták, valamilyen gyulladás, fog,mandula,nyirokcsomó....időjárás miatt is lehet, vagy stressz.a stressznél lehet tudat alatti is,valamilyen kisebb problémát magadban felnagyítasz és így jelez a szervezeted.
2011. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na megnézzük majd jelzek ha történik vmi változás.

Köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!