Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta hámot ajánlanátok...

Milyen fajta hámot ajánlanátok a nőstény kb.1 éves házi cicámnak? (kb.3 kg karcsú) Az Egybehámot szövetből vagy szalagosat nylonból?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a kényelmesebb és kevésbé idegesítő számára?
2012. okt. 25. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az az "egybehám"? Nekem kifejezetetten macskák számára gyártott hámom van, a nyakára és az első lábai alá kell csatolni, csak a háton van összefogva a két rész, a hasnál nem. Így ha mégis kifordulna a hámból, valamelyik rész rajta marad.
2012. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen van nektek is?Erre gondoltam hogy egybe van.

2012. okt. 25. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, erre nem is gondoltam.Nekem olyan van, mint a képen. Nem is jutott eszembe másmilyen.
2012. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ui: jobban megnézegettem, szerintem a cica nem nagyon díjazná. A karabiner, amivel a póráz rá van fogva, fémből van. Egy idő után a súlya miatt lehúzná oldalra. A másik fajtánál is így van, csak ott nem lesz kényelmetlen, mert nyitott a testén. Nem tudom, érted e?
2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
N
2012. okt. 26. 10:11
 7/12 A kérdező kommentje:

Szóval az a jobb ha nyitottabb és nem szorítja.Nem nagyon értem azt mire gondoltál, de mindegy azért köszi.

Az gond ha már 1 éves és még sosem hordott ilyet?Mennyire díjazza a te cicusod?Gyakran használjátok a hámot?

2012. okt. 26. 10:13
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a fajta mennyire állítható?Félek hogy nagy lesz a cicának mert nem egy nagy testű fajta.

2012. okt. 26. 10:38
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy ez jobb, nem tudom mennyire hosszú a póráza?

2012. okt. 26. 10:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Hozzám felnőttként került a cica, mentett. 3. éve napi szinten lemegyünk vele, ő első próbára úgy viselte a hámot, mintha ez lett volna a világ legtermészetesebb dolga. A betett fényképen pont azt az állapotot mutatja a hám, amit próbáltam leírni: a karabiner oldalra csúszik, mert nehéz. Így a másik fajta hám, ha elcsúszik, úgy gondolom, kellemetlen a cicának. A póráz hossza jó, mert a racsnis pórázt,(amit kutyánál használnak sokan) ha hosszabbra engednéd, bekever a bokrok közé, nem lehetne kibogozni. Először a lakásban tedd rá, lehet, hogy lefekszik és kész. Többször próbálkozz, hagyd rajta 10-15 percig, aztán meglátod. Mi a 7.-en lakunk, 2-3 hétig a lépcsőházban gyakoroltunk le-fel, utána vittük ki. Egy parkos rész van mellettünk, az 1. évben csak ott sétáltunk, de most már simán kimegy a járdára, nem zavarja a jármű forgalom. Általában 1 óra hosszat vagyunk lenn, ha megunja, hazakocogunk.
2012. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!