Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet az az oka, hogy hiányzik...

Lehet az az oka, hogy hiányzik neki egy társ?

Figyelt kérdés
Van egy sziámi cicám,februárban született,nemrég lett ivartalanítva,semmi probléma nem volt vele,most meg 1 hete nem akar enni,csak nyávog,azt hittem azért mert konzervet váltottam,de azt sem eszi amit szeret,Egyik nap találtam egy kiscicát,behoztam és tök jól elvoltak,játszottak,de elajándékoztam másnap,úgy vettem észre hogy azóta nem akar!
2012. okt. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

nézz neki társat

2012. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hazahurcoltál valami betegséget a talált cicával....
2012. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mecse ***** válasza:

Osztom a 2. válaszoló véleményét, lehet hogy hazahoztál a talált cicával valamilyen betegséget a sziámidnak.


Sajnos elég felelőtlen dolog volt egy egészséges cicához hazavinni egy talált cicát mielőtt orvos látta volna.


Azt mondanám nézesd meg a macskádat egy orvossal mert az hogy nem eszik abszolút nem jó jel, az meg pláne nem jó jel hogy 1 hete folyik már ez és még nem látta orvos.

2012. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!