Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ELTŰNT A MACSKÁM! Mit tegyek?

ELTŰNT A MACSKÁM! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagyapám adott neki enni, de reggel ötkor már sehol sem volt. Két rottweiler van a szomszédba, de gondolom nem volt olyan hülye, hogy odamenjen. 6-7-8 hónapos nőstény cica. Picit gebe, de csak pár falatot eszik, míg a párja inkább jobban hasonlít egy lufira, mintsem egy macskára. Van valaki, aki a 2. kerületben remetén lakik? Az anyám nem szeretne át menni a szomszédba, és megkérdezni, mert azt mondja, hogy "Minek? Már úgy is mindegy."

2012. okt. 28. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
plakátold ki a környéket a cica képével. ennek köszönhetem, h az én kutyám 24 órán belül meglett (szintén főváros, de a még forgalmasabb pesti, bevárosi rész)
2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

rakj ki plakátokat,tegyél ki róla képet,alá a tel számodat,sok sikert!

sajnos nekem tavaly a 10 éves cicám tűnt el,és azóta se találtam meg,már 12 éves lenne jövőre

2012. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit csinálni. Nyomtató nincs. Vagy is van, csak a bátyámnál, aki egy jó darabig nem jön vissza, mert Grácban énekel, és zárja az ajtaját. Nála van a kulcs. Nem voltam én már eléggé lelki beteg...? Szerintem 12 évesen az én szintem is már abnormális.
2012. okt. 28. 19:09
 4/15 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 28. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:

anyukád vagy apukád nem tudja kinyomtatni a munkahelyén? tedd fel a netre, az nyilván van neked is, hiszen most is ott beszélgetünk: www.gazditkeresek.hu


(amúgy itt van egy olyan funkció is, ami szépen szerkesztett plakátot csinál a hirdetésből)

2012. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szüleim nem akarnak semmit csinálni. Anya már telefonálgat az ismerősüknek, hogy nincs-e elajándékozni való macskájuk.
2012. okt. 28. 19:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Feltettem a macskát. [link] itt a kép róla.
2012. okt. 28. 19:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Valószínűleg rossz link maradt a gépben. [link]
2012. okt. 28. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel a keresést! Az én cicám 8 nap után, éjjel kettőkor jött meg, igaz akkor tavasz volt. Lehet, hogy vki befogadta. Ha nincs nyomtatód, le is írhatod egy papírra, hogy nézett ki. Végülis szürke cirmos, többet nem lehet róla írni, hacsak nem volt vmi ismertetőjegye. Sok sikert, kívánom, hogy találd meg a kiscicádat!
2012. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is eltűnnek néha a cicáim..van amikor 3 nap múlva kerülnek elő. Mindegy milyen időszak van.

Ne add fel a reményt.

2012. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!