Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a négyhónapos...

Normális, hogy a négyhónapos cicám a saját cicijét szopizza?

Figyelt kérdés
Nem hülyítek senkit, valaki segítsen! Nagyon gondos anyamacskánkat elütötte egy autó, a kölykök két hónaposak voltak akkor. Foltoska - ő hasonlít az anyjára leginkább - elkezdte "szoptatni" a többieket, de ők azóta már "leszoktak", Foltoska viszont továbbra is szoptatja saját magát hangos dorombolás és dagasztás közepette, majd elalszik. Elmúlik? Hiányzik az anyja? Mit csináljak? Köszi a komoly válaszokat előre is. H
2007. aug. 30. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még nem hallotam. De ha 2hónapos még akkor biztos, hogy leszokik róla, próbáld meg hogy a kisujjadat tedd a szájához és talán leszokik a cici szopizásról és az ujjadat szopizza, de erről is leszokik majd ha nem mindig teszed oda az ujjad!remélem érted :D!
2007. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam ilyet!

Hát ez súlyos!

Nem normáli Ha egy kiscica saját magát szopizza!

Vagy a hiány az anyja elvesztése miatt vagy amiatt hogy nem eteted rendesen(bár ezt nem hiszem el)Szerintem el fog múlni de a biztonság kedvéért vidd el a dokihoz!

Sok szerencsét ne keseredj el bármi is az eredmény!

M.A

2007. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden valószínűséggel korán választották el az anyutól. Ne aggódj emiatt, lefog szokni róla. Ha mégsem, ne engedd neki. (Ha ez neked túl morbid, simogasd amíg elnem alszik)
2007. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!