Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szívbeteg a cica vagy csak az...

Szívbeteg a cica vagy csak az orvos akart lehúzni?

Figyelt kérdés

Kb fél éves volt a cicám, elvittem az orvoshoz veszettség ellen oltani.

Aminek az lett a vége, hogy megkapta a veszettség elleni oltást, de ha már ott van kapjon leukózis ellen is. Utána belenyomták a macskanátha ellenit is. Az se volt elég, vegyek neki chipet. Hát veszek mert ugye a cicám fontos. A doki csak nem hagyta békén, talált benne bolhát. Akkor vegyek Frontlinet fél évre plusz valami szert amit a szőnyegbe kell szórni. Ekkor tartottam 30 ezer Ft-nál (nem Magyarországon csinálták). Erre fogta elvitte a macskámat egy másik szobába, lemérte, meghallgatta a szívét és kitalálta, hogy annyira halkan dobog a szíve, hogy tuti szívbeteg. Hozzáteszem, hosszú szőrű cica, néha alig hallom én is. Akkor már kicsit besokalltam, ha maradok még 5 percet tuti már altatni akarja.

Otthagytam a francba, láttam pénzevő a doktor. Cicum most másfél éves, de kicsit gyötör a lelkiismeret, mi van ha tényleg az? Sose volt semmi baja, a szívét is mindig hallgatom, tök normálisan ver. Szerintetek megnézessem egy másik orvossal ha már úgyis megyek holnapután?

Ha szívbeteg lenne, jelentkezett volna már valami?


2009. aug. 10. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hú rengeteg féle szívbetegség van. ha lakásba tartod, és kiis jár akkor be kell oltatni sok mkinden ellen, pláne bolha ne legyen benne. a kérdés hogy kiakarsz-e fizetni a macskádra sok sok pénzt ha kiderül hogy tényleg. mert ha nem akkor mindegy hogy megnézeted vagy sem.
2009. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most már ki tudnám fizetni, csak akkor egyszerre ez baromi sok volt így is (pláne akkor született babám, másra kellett a pénz).

De persze nem sajnálok én a cicától semmit, most is azért viszem, hogy mindent megkapjon ami kell.

Csak feltűnt, hogy semmi baja nem volt az elmúlt 1 évben.

2009. aug. 10. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé lehúzásnak hangzik... De azért én nem tudnék nyugodtan aludni, inkább mutasd meg egy másik dokinak is. Remélem semmi baja nem lesz a cicának. :)
2009. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh yeah... Probalta volna csak az en cicamat atvinni egy masik szobaba ugy hogy en nem vagyok ott...
2009. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú ez a doki tényleg pénzéhes volt és amúgy még lelkiismeretlen is a leukózis oltást és a veszetség ellenit nem szokták egyben adni csak külön külön és ha nem kijárós akkor nem feltétlenül kell veszetség ellen oltani.A szívbetegségnek elég komoly tünetei lehetnek és EKG-val szokták vizsgálni .Mi a multkor voltunk a szokásos éves vizsgálaton a doki meghallgatta a cica szívét vert mint az őrült és mégsem mondta hogy szívbeteg.Azért hogy megnyugodj vidd el a cicát másik dokihoz remélem találsz olyat akinek nem a pénz lebeg a szeme előtt.
2009. aug. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is fura volt, hogy 3 oltást kapott egyszerre. De ezt figyeljétek :) Bementem, mondom kérem a veszettség ellenit (kijárós cica volt akkoriban). Ad neki szurit, kérdeztem elkészültünk, mehetek? Még nem, a veszettség ellenit nem adta be. (Ez volt a leukózis) Megint szuri a macskanátha ellen, gondoltam ez már a veszettség elleni volt, ekkor közölte, hogy csak most jön.

Kissé gusztustalan volt az egész. Ilyen orvost még nem láttam és nem is akarok.

OK, az a biztos, hogy holnap megnézik a kis szívét, majd megírom mit mondott a másik orvos :)

2009. aug. 11. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Es ha mar ott vagy a masik dokinal, nezesd mar meg, legalabb a chipet beregisztalta lelkiismeretesen a nevedre? -_-!
2009. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, hát arra is kíváncsi leszek, tényleg :) Jó, hogy szóltál.
2009. aug. 11. 11:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Jelentem, a cicámnak semmi baja... Majd' kicsattan az egészségtől. (Leszámítva, hogy szegény kicsit ma kómás)

Erről ennyit :)

2009. aug. 12. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Tiszta röhej...

Állatorovosnak készülök, tudom lesznek undorító dolgok és szívtelenek is, amik elkerülthetetlenek, de EZ?!?!

pff...

2010. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!