Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a szemével?...

Mit csináljak a szemével? Hétvégén nincs orvos.

Figyelt kérdés
Ma hunyorít a bal szemére, kicsit mintha pirosabb lenne, és valami barna szál(kicsit hosszabb) áll ki a szeméből, olyan mint ha a szemére van felül a szemhéjára tapadt volna. Nem engedi hogy hozzáérjek, mert le akartam szedni neki, és olyan fehér-átlátszó váladék van a szemébe, vagy mintha a könny. Alig nyitja ki azt a szemét. Egyáltalán próbáljam meg leszedni? Nem is tudom hogy hogyan került a szemébe. Mit csináljak? Úgy sajnálom :( Bocsánat, ha egy kicsit értelmetlen lett, de aggódom nehogy begyulladjon vagy valami :(
2011. jún. 25. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos nincs orvos a környéken?
2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos. Ma délelőtt volt, de akkor még nem volt ilyen a szeme.
2011. jún. 25. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem keress rá interneten,hogy mi baja lehet,de amint lehet,menj állatorvoshoz.Ha viszont meg van az orvos telefonszáma,akkor felhívhatod,hogy ilyenkor mit kell tenni.
2011. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!