Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel altatják el a macskát,...

Mivel altatják el a macskát, ha beteg és öreg, vagy hogyan?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 02:23
 1/7 Ilyent ***** válasza:
Valami T 59-69 vagy valami ilyesmit adnak be a szívébe.
2012. okt. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy először kap egy nagyon erős altatót, amitől elalszik és onnantól nem érez fájdalmat, aztán a második injekcióban már lényegében a "méreg" van.

Manapság mondhatjuk, hogy kíméletesen csinálják (legalábbis a legtöbb állatorvos, viszont így általában drágább), akár ott is lehetsz vele közben és simogathatod, semmi ijesztő nem történik olyankor.

De érdemes megkérdezned az állatorvosodat, hogy ő mivel dolgozik és akkor biztosabb választ kaphatsz.

Ha már nem öröm neki az élet, csak szenved és nem lehet kezelni, akkor jobb választás az altatás. Mindketten kevesebbet szenvedtek.

2012. okt. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém először kapott egy nagyon erős altatót. Neki extra erős kellett mert felborult a keringése. Ott lehettem vele végig, beszélhettem hozzá, simogathattam. Ezt a háta környékére kapta. Utána jött a második inyjekció, ezt a szívébe kapta, kb. azonnal elaludt örökre tőle.
2012. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy először egy olyan injekciót kapjon, amitől elalszik. És csak utána adják be neki a "mérget". Különben irgalmatlan haláltusája lehet, ha nem jól csinálja a doki.
2012. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha ilyenkor kihívják házhoz a dokit. Tudom, nem egy olcsó muri, de annyit megérdemel a cica, hogy a kopár, rideg rendelő helyett otthon, békésen távozzon az "örök egerészmezőkre".
2012. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 2. injekció (amit a szívébe kap) sem méreg. Az is altató, régen legalábbis arra használták. Csak sok volt vele a probléma, mert "túlaltatta", értsd megölte az állatokat. Úgy hogy mam már csak erre használják.
2012. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pataki Éva válasza:
100%

Helló!

sajnos a kutyámat nyáron kellett elaltatni. Kihívtam az orvost, hagyta hogy elköszönjek, sőt még a páromat is hazavártuk, és egyetlen injekciót kapott, és nem a szívébe, és elment.Itt nyugszik a kert végében.Talán ez a leghumánusabb ami történhetett vele, az adott körülmények között.

2012. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!