Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lehet a cicám?

Beteg lehet a cicám?

Figyelt kérdés

Reggel anyum azzal keltett, hogy szerinte beteg az egyik macskám. Nem akart enni, illetve csak összegömbölyödve feküdt. Késöbb én is megpróbáltam megetetni, ekkor evett pár falatot, meg ivott egy kis tejet is. Aztán kikéredzkedett, azóta is kint van, úgy tünik jobban van, de aggaszt, hogy nem evett annyit, mint amennyit szokott (mert amúgy nagyon mohó és szinte mindig éhes).

Mi lehet a baja? Nagyon sürgös az orvos?

Kb. 5 hónapos lány házimacskáról van szó.



2012. okt. 30. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld ma, hogy eszik e, mozog, játszik. Ha nem javul a mai napon, akkor vidd el orvoshoz.
2012. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nyávog jobban és emeli a fenekét az égbe? Mert lehet, hogy tüzel, sajna már 5 hónapos korban is akár. A miénk félévesen lett vemhes, pedig azthittük olyan 9 hónapos korban fog először tüzelni. Szerencsére nagyon az elején volt még és pont vittük orvoshoz, úgyhogy kiis lett ivartalanítva egyből.
2012. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán annak lehet köze hozzá, hogy ilyenkor váltanak fogat, de ez nem biztos. Őszintén én már nem emlékszem mi volt a cicáim fogváltásánál. :) Ha 1-2 nap múlva sem eszik rendesen, a biztonság kedvéért kérdezz meg egy dokit, nehogy baj legyen, de szerintem nem lesz gond.
2012. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most teljesen jól van a cicám. Örülök, hogy nem sürgös az orvos. Amúgy is vinnénk hamarosan, ugyanis befogadott macska, még nem látott orvost, szóval már épp itt az ideje. :)
2012. okt. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!