Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szokott titeket a cicáitok...

Nem szokott titeket a cicáitok játékból harapdálni?

Figyelt kérdés
Az én cirmosomra néha rájön ez a dolog,de sohasem úgy harap meg,hogy fájjon,inkább gyengéden,amikor simogatom.Ezt csinálja egy darabig,aztán elnyújtózik mellettem.Szó szerint megköveteli,hogy simogassam!

2012. nov. 2. 10:11
 1/5 anonim válasza:
Dehogynem! Ez egy természetes szokása a macskáknak (kutyáknak), teljesen normális. Én imádom, ahogy tudnak játszani akár egymással, akár az emberekkel :)
2012. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy játékból teszi-e, azt nem tudom (gyanítom, hogy nem), de szokott engem is finoman megharapni az egyik cicám. Kizárólag olyankor teszi, amikor pihenni akar, de feszült, én pedig megsimogatom. Olyankor néha elkapja a kezem, lehelet finoman érzem a körmét is, megharap egy picit, aztán nyalogatja a kezem. Ezek után pedig minden további kommentár nélkül lustálkodik tovább. :-)
2012. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálja az enyém is, mondván:nem akarlak bántani, de mostmár hagyjál békén, pihenni akarok!
2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze szokott,van mikor játékból,van mikor azért,hogy ne cseszegessem már. Ilyenkor én is megharapom, aztán csak néz!
2012. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem húsig harag!Vérmacska
2013. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!