Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces dolgokat csináln...

Milyen vicces dolgokat csinálnak a cicáitok?

Figyelt kérdés
nekem például folyamatosan veri be a golyóstollakat a szekrények alá
2011. ápr. 15. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nálam az egyik dilije, hogy tépkedi a papírt. De nem csak az újságokat, papírzsepit,hanem a kartondobozokból is apró ficniket tépked ki, kiköpi és újra és újra.......
2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én ikerházban lakom, és a cicám nagyon szeret az ablakban ülni az emeleten. és elég nagy párkányunk van gondoltam kirakom. egy darabig figyeltem és nagyon jócica volt hát gondoltam kinnt hagyom persze úgy, hogy nyitva marad az ablak, hogy bármikor bejöhessen.. közben kicsikét lepihentem.. egyszercsak felébredek arra hogy a cicusom nyávog.. kerestem hogy honnan jön a hang de nem találtam.. 5-10 percig kerestük mire rájöttünk hogy átment a szomsádnak a párkányára. próbáltuk visszacsalogatni de ahogy elindult volna visszafordult mert megijedt.:) és közben egyfolytában nyávogott.. és persze a szomszédunk nem volt otthon mert akkor voltak éppen nyaralni.. de elmentünk a szomszédunk Anyukájáékhoz és nekik volt kulcsuk..így lehoztuk a cicát.:)


még van 1-2 ilyen sztorim ha érdekel majd elmesélem:)

2011. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én trükkökre tanította meg őket (:

Meg egyszer kaptam egy macit az akkori barátomtól, és este ott volt mellettem. Be jött a cicám, 2 cm-re az arcomba figyelt, aztán ráfújt a macira, és addig ült mellettem, amíg el nem vettem a "megszokott" helyéről, mert hogy addig mindig ott aludt, ahol a maci volt.

Vagy a másik macsekom ha olvasok vagy unatkozik (nem foglalkozom vele) , fogja, leül az ölembe,meg nyújtózkodik stb. hogy ne olvassak. Nagyon édes :)

Ugyanez a cica mindig a fejem mellett, a párnán alszik minden este, és van egy ilyen kis takaró, amit kisajátított magának, de én azt szoktam a párnára teríteni, és addig turakszik, míg ő is ráfér arra a kis takaróra. Meg mindig igy éjszaka felkel, és elkezd "dagasztani". És hiába megyek mindig arrébb és arrébb, ő jön arra amerre én, és kb. az egész arcom karmolásos miatta :)

Vagy ha nem a párnámon alszik, akkor keres magának helyet a takarón, és azt úgy csinálja, hogy a lábam vonala mellett, vagyis ha behúzom a lábam (így: >), akkor mindig közé fekszik, és nem tudok mozogni -.-" ... Ha pedig elmozdulok, és véletlenül őt is meglököm vagy neki arrébb kell mennie, feláll, és nem látom kb. 3 napig. (:

Amúgy nagyon egy elkényeztetett macsek, de imádom :D

2011. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például szemenént kipiszálja a tálból a kaját, és úgy eszi meg :D
2011. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kutya szokta tépkedni a papírt. A csekkekben nem egyszer találtunk már egy leharapást :)
2011. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicám folyton úgy járkál, hogy kint van a nyelve. De sokszor nem csak a hegye, hanem teljesen. Nem tom hogy felejti kint, jókat nevetünk rajta:)
2011. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicánknak bébikorában volt egy kis fonott kosara, abban aludt. Most már 6 és fél kilós hatalmas kandúr, de múltkor megtalálta a régi kosarát és belepréselte magát. írtó muris volt, mert MINDENE kilógott, de boldogan feküdt benne, pedig nagyon kényelmetlen lehetett neki!
2011. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez ari, nálunk az egyik lónak lógott mindig a nyelve :D
2011. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
az én cicám ha éhes beül mellénk az asztalhoz és felteszi a lábát az asztalra jelezve hogy éhes és kaját kér, h anem vesszük észre vagy nem adunk neki akkor elkezd ütögetni behúzott körömmel aztán ha még mindig nem kapott akkor meg elkezd rángatni hogy nem igaz h nem vezsel észre :D nagyon édes imádom:P:)
2011. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kis tigerincsem minden reggel belebokszol az arcomba. Dorombol,hogy simizzem. Van hogy próbálkozok tettetni az alvást és csak résnyire nyitom a szemem,hogy megnézzem mit csinál.Egyszer azt láttam,hogy hajol egyre közelebb az arcomba,nézi a szemem,h nyitva van e,majd egy akkorát az orromra vágott,h egyböl felpattantam :D
2011. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!