Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A házban elő cicáitok el...

A házban elő cicáitok el szoktak kóborólni?

Figyelt kérdés

Nemsokára lehet házba költözünk és gondoltuk, hogy szeretnénk egy cicát is a kutyus mellé. De én nem szeretném, ha elmászkálna, félteném, hogy valami baja esik.

A ti cicátok el szokott menni? Nem féltitek?


2011. júl. 12. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi társasházban lakunk, és van egy cica az egyik lakónak. Éjszakára mindig a lakásban alszik, de reggel kiengedik, és csak este jön haza. Egy egy éves fiúmacskáról van szó. Néha találkozunk vele az udvaron a tuják alatt, békésen szundít, de néha sehol se találjuk napközben. Tehát gyakorlatilag ő reggeltől estig "elvan" valahol :))
2011. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A mi cicánkat amikor hoztuk, kb. 2 hónapig bent volt a lakásban.Mostmár általában nappal bent van. Éjszaka néha kiengedjük, ha nem szeretne bent maradni. De mindig visszajön. Ha ki szeretne menni, akkor elkezdi kaparni az ajtót. Ne félj, szerintem ha pár napig bent tartjátok, utána nem fog eltűnni. A macskák okosak, tudnak vigyázni magukra.
2011. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze azért fexik annyi macska holtan az út szélén...

Ha ivartalanítattom az nem segít?

2011. júl. 12. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás jó ötlet. Milyen környéken van az új ház? Van főút a közelben? Ha igen, akkor szerintem hagyd a macskát, mert a húgomnak 2-3 év alatt 3 macskája tűnt el, ebből kettőt az út közepén talált meg kilapulva...
2011. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy lakóparkban. Főút nincs a közelben, de azért autóval járnak a lakók.
2011. júl. 12. 12:12
 6/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1983625-mily..

Na meg az ilyen idióta szomszédoktól is félteném...

2011. júl. 12. 15:26
 7/7 anonim válasza:

11:17

Hát arról én igazán nem tehetek, csak segíteni akartam..........

2011. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!