Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 cicám 1,5 évesek ....

Van 2 cicám 1,5 évesek . [UTÁLJÁK egymást] (többi lent)?

Figyelt kérdés
De utálják egymást. Ha egy nagy fekhelyet csinálok akkor oda megy az egyik és a másikat is oda teszem, akkor fújtatnak egymásra és valamikor még pofon is vágják egymást, meg mindig egy mástól messze vannak :S Mit Ám 2 kislányról van szó akik tesók! tehetnék az ellen hogy legalább nem ütnék egymást?

2012. nov. 2. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk bevált, rosszabb volt a helyzet, mint a te két cicád esetében. Kb. 3-4 hét folyamatos szedés után volt érezhető a hatás.

Kapható száraztáp formájában is.

2012. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a sz@r megfogalmazásért :/

Ám csak addig vannak együtt még esznek , addig bírják ki egymást :S

Ám Perzsai cicák :)

2012. nov. 2. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Etetéskor én ajtót zárok közéjük - az egyik bent, a másik kint eszik. Az viszont mindegy, milyen cicák. ;-)
2012. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 perzsám van. Ők nem testvérek 1 hete hoztam a másikat. Az én cicám kezdi megszokni és a másik is már kezd barátkozni.. :) Én azzal értem ezt el, hogy az új cicát 3 napig 1 helységbe csuktam. Majd reggel kiengedtem és a régit csuktam be így szokták egymás "illatát, szagát". És már is könnyebben barátkoznak. :)
2012. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Perzsai Cicák! Ahhha!


Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, az sem derül ki, hogy mikor kerültek össze!

Ha együtt nevelkedtek, akkor kizártnak tartok ilyen problémát! Lehet ivartalanítani kellene őket, mert egymás ellenfeleinek gondolják magukat!

2012. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös:

Meglehet, hogy te kizártnak tartod, mégis van ilyen. :-) Én cicáim is testvérek, egész életükben együtt voltak, mégis valamiért marják egymást. Pontosabban marták, amíg nem használtam a cseppeket, amit linkeltem. És még ivartalanítva is van mindkettő...

2012. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én macskáim is utálják egymást. A kisebbet igaz befogadtuk, de az öreg már kezdettől fogva utálta. Megpróbáltuk összeszoktatni őket, hiába. Ivartalanítva van mindkettő. Külön vannak választva. Így nyugi van.
2012. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek is verekednek ha találkoznak,hála istennek elég nagy a ház meg a kert,így ez ritka alkalom.Pedig az enyémek is testvérek,ivartalanítottak,ja,és már 8 évesek.Én neveltem fel őket,egy bokor alatt találtam mindkettőt,pár naposak voltak,fecskendőből ettek.Mégis fújnak egymásra ha találkoznak,néha még össze is vesznek.
2012. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!