Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek. A kutyám és a...

Mit tegyek. A kutyám és a cicám utálják egymást?

Figyelt kérdés
a kutyám és a macskám utálják egymást és én mindkettőt szeretem de nem tudom hogy hogy békéltessem meg őket egymással.A macska volt meg előbb és nemrég kaptam a kutyust amikor először látta meg akkor átszaladt a szomszédba és szinte azóta ott él és csavarog, csak reggel és este jön át enni kérni...szegénykém nagyon lefogyott.
2010. márc. 15. 17:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért:D
2010. márc. 15. 17:39
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna a kiskutyát idehoznod.A macska és a kutya mindig utálták egymást,csakha kiskoruk óta neveled őket max.akkor lesznek jóban/fogják szeretni 1mást.Próbáld összeszoktatni őket
2010. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

pfff...hát ez attól függ,hány évesek,milyen fajtájúak

ha a kutya kicsi szobakutya,akkor simán összebarátkoznak,ha meg nagy kutyus,akkor nehezebb lesz.

de idő kérdése és megszokják egymást,ha nem,akkor zárd el őket egymástól..

2010. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

a cicus eggyáltalán nem megy a kutya közelébe.


3 hónapos labrador kiskutya a cica 1éves

2010. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
bocsi előző én voltam:D
2010. márc. 15. 18:03
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

fogd a macskát a kezedbe és mind a kettő be a házba, nem baj ha elbújik a macska kutya szokja a szagát az a lényeg, ne engedd a macskának hogy elrohanjon a kutya elől mert akkor mindig kergetni fogja. Macska ölben a kutyát meg simogasd, idővel megszokják egymást. Nekünk ez bevált, bár ott a macska volt kölyök a kutya 1 éves.


[link]


Úgy néz ki nagyon jól megvannak, de ha kint van a macska is akkor fél tőle, bent sokkal jobban eljátszanak. De sok idő kell neki.

2010. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj hogy ők kint vannak és a házba nem mehetnek be...
2010. márc. 15. 19:55
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor költözz ki napokra az udvarra:)), nekünk is csak néha van bent a kutya, jó minden nap bent van valamennyit, de ha nem engeded be őket összeszokni, akkor nincs ötletem mit csinálj, a mieink egy tányérból esznek. Kint nem fog menni, eleinte nekünk se mert bejönni a macska, hiába ugrik rá teddy fejére idebent, még most is félve jön be az udvarra, és már pár hónap eltelt. Neked már valaki okosabb tanácsa kell:))
2010. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

nekem is elöbb volt a cica,mint a kutya,4,5 éves volt a cica,amikor 3 honaposan odakerült a kutya!

németjuhászom van.a macska ráadásul vad egy kicsit,

de összeszoktak,a kutyát néha megpofozza, a kutya meg csak játszana vele, van amikor játszanak,

amikor odakerült a kutya,akkor mind2öt megszagoltattam egymással, és utána már ment magátol a dolog,összeszoktak,

2010. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
én is így próbálkoztam de a cica rögtön elfutott...a kutya meg utána:S
2010. márc. 16. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!