Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szeret a macskád legjobban...

Mit szeret a macskád legjobban az életben?

Figyelt kérdés
Az én macskámnak szerintem a vadászat és a szabadság a két kedvenc dolga. Aztán alvás, evés, játék. Elég jó kapcsolatunk van, biztos vagyok benne, hogy engem is nagyon szeret, szóval remélem én is fontos vagyok :D

2012. nov. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek bentiek, úgyhogy a vadászat kilőve. Viszont van egy műhelyünk, ami tele van kartondobozokkal, mindenféle dologgal, amikkel imádnak játszani, Ahogy nyitjuk az ajtót, már ott vannak. Igaz, hogy mindig ott vannak, ahol mi is :) Tehát gondolom minket nagyon szeretnek :) Van amelyik enni nagyon szeret, valamelyik dagasztani az ölemben, másik meg velem alszik egész éjjel, alig várja, hogy megágyazzak, már ugrik be az ágyba :)
2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző cicàm engem szeretett a legjobban; ha elmentem otthonról az ajtóban vàrt és sírdogàlt, míg haza nem értem, mindig velem is aludt. Sajna megmérgezték. :''(( A mostani cicàm nem mehet ki emiatt, perzsa, nagyon kényes. Kedvenc hobbija szétmarcangolni a dràga könyveket, az ember ölében terpeszkedni(van vagy 8kiló, szóval nem is olyan kényelmes), meg enni is szeret, whiskast főleg. Nagyon kis dög tud lenni, odajön nagy cicaszemekkel, hogy vedd fel, aztàn meg odapukizik neked egy jó büdöset! :)
2012. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van öt cicám. :) Az egyik imádja ha simogatjuk, nyúzzuk, a másik játszani szeret, van kettő ők vagy alszanak vagy esznek, belőlük az egyik vadászni is imád. Van egy kandúrom, ő télen enni, nyáron csavarogni szeret. És persze mindegyik szeret nagyon aludni!
2012. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
KAJA!!!!!!!! :)))
2012. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!